Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

VALAŠSKÉ HOVADA informují


Zašovský volejbalový turnaj 20. listopadu 2010

Volejbalové družstvo Valašských Hovad ve složení: Robert, Zdeňa, Táňa, Karel, Dan a Marek se v sobotu 20. listopadu zúčastnilo tradičního podzimního volejbalového turnaje zašovských družstev. Obsadili jsme 1. příčku.

Turnaje se zúčastnilo celkem sedm družstev a pořadí bylo následovné: 1. Valašské Hovada. 2. Kajmani 3. Hasiči 4. Citrus 5. Obec 6. Hafani 7. Ženy.


Marek, Robert, Táňa, Dan, Zdeňa a Karel


Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 27. března 2010

volejbalový turnaj  - klikni pro zvětšení
volejbalový turnaj

V sobotu 27. března se konal v tělocvičně ZŠ tradiční jarní volejbalový turnaj. Přihlásilo se celkem 12 týmů, které bojovaly o první místa až do večerních hodin. Valašské Hovada ve složení Robert, Zdeňa, Táňa, Karel, Dan a Marek obsadily 6. příčku.
Konečné pořadí družstev: 1. Halogen 2. Tenis ml. 3. Sahara 4. Modrá hvězda 5. Hasiči 6. Valašské Hovada 7. Vemena 8. Citrus 9. Ženy 10. Obecní úřad 11. Kuřata 12. KajmaniZašovský volejbalový turnaj 14. listopadu 2009

V sobotu 14. listopadu se volejbalové družstvo ve složení Robert, Táňa, Karel, Marek, Zdeňa, Dan a Barča zúčastnilo tradičního podzimního volejbalového turnaje zašovských družstev. Obsadili jsme 3. příčku.

Turnaje se zúčastnilo celkem devět družstev a pořadí bylo následovné: 1. Tenis mladší, 2. Hasiči, 3. Valašské Hovada, 4. Kajmani, 5. Citrus, 6. Obecní úřad, 7. Tenis starší, 8. TPV, 9. Ženy.


volejbalový turnaj


Rožnovský krpál 29. srpna 2009

na startu - klikni pro zvětšení
na startu

Letos se zúčastnil závodu jen Robert, přihlášený byl ještě Zdeňa, ale protože pršelo, tak se ani nepostavil na start. Robert obsadil celkovou 9. příčku a v kategorii mužů 30 - 39 let z toho byly opět stupně vítězů a opět 2. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


na trati - klikni pro zvětšení
na trati


Jehličná tour 18. července 2009

Zdeňa na trati - klikni pro zvětšení
Zdeňa na trati

Druhéh ročníku Jehličná tour se zúčastnil Robert a Zdeňa. Robert dojel na celkovém 5. místě a v kategorii mužů 30 - 39 let vybojoval stupně vítězů a to 2. místo. Zdeňa obsadil celkovou 11. příčku a ve stejné kategorii skončil na 5. místě.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.Drásal 4. července 2009

Na start letošního Drásala se postavil Robert a Zdeňa, oba na tradiční 120-ti km dlouhé trati. Spolu s nimi se na start postavilo 622 závodníků, na které čekala po povodních trochu blátivá trať, ale jen v úseku okolo Valašského Meziříčí. Robert dorazil do cíle na celkovém 132. místě, v kategorii mužů 30 - 39 let skončil na 51. pozici. Zdeňa absolvoval jen polovinu trati, kdy čekal až dojede do Valmezu a tam vzdal a jel domů.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Robert na trati - klikni pro zvětšení
Robert na trati


AUTHOR bikemaratón Súľovské skály 20. června 2009

klikni pro zvětšení

Letošní závod celý propršel. Zdeňa ani neodstartoval a proseděl celou dobu v hospodě. Karel si doma zapomněl boty na kolo, ale stejně po půl hodině závodu kvůli technickým problémům s kolem vzdal. Jediný, kdo závod dokončil a absolvoval celou 50-ti km trať byl Robert, který vybojoval vynikajicí celkové 13. místo a 11. příčku v kategorii mužů 19 - 39 let.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu.

klikni pro zvětšení


Petyša Tour v Rožnově p/R. 13. června 2009

Letošní Petyše se zúčastnil Robert, Zdeňa a Láďa. Pro Roberta a Zdeňu to bylo opáčko stejné trati po 14-ti dnech. Všichni tři bajkeři závodili na tratší 30-ti km trati. Opět bylo chladné a deštivé počasí, ale po obědě se už naštěstí vyčasilo. Robert dojel na celkovém 19. místě, v kategorii mužů 30 - 39 let skončil na 4. příčce. Zdeňa vybojoval 31. pozici, v kategorii skončil 10. a Láďa dojel na celkovém 64. místě a na 20. příčce v kategorii.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

závodníci a jejich potomci - klikni pro zvětšení
závodníci a jejich potomci


Rigida tour v Rožnově p/R. 30. května 2009

start závodu - klikni pro zvětšení
start závodu

1. ročníku nového závodu Rigida tour, který se jel na stejné trati jako Petyša, se zúčastnil Robert a Zdeňa. Oba v chladném a deštivém počasí zápolili na kratší 30-ti km trati. Roberta postihl v průběhu závodu docela těžký pád, kdy naštěstí vyvázl jen s odřenou a naraženou nohou a i přes tento pád dojel na celkovém 8. místě, ale v kategorii mužů 30 - 39 let z toho byla až 5. příčka. Zdeňa vybojoval celkovou 18. příčku a 8. pozici ve stejné kategorii jako Robert.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduSilesia merida bike marathon 16. května 2009

Robert, Zdeňa, Láďa a Karel se společně postavili na start závodu Silesia bike marathon, který se jel 16. května v Opavě. Všichni borci si vybrali kratší 55 km dlouhou trať, na jejíž start se postavilo 696 závodníků. Nejdříve se v cíli objevil Robert, který obsadil celkovou 43. pozici, následován Zdeňou na 83. místě. Dlouho jsme očekávali Karla, jemuž se minulý ročník povedl (byl 37. celkově), ale tentokrát se mu nevyhnuly technické potíže s jeho závodním bikem, kdy musel spravovat řetěz a namotanou špici a tak protl cílovou pásku až na 214. pozici, jen minutu za ním se v cíli objevil Láďa na 223. příčce.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Láďa, Karel, Robert a Zdeňa v cíli - klikni pro zvětšení
Láďa, Karel, Robert a Zdeňa
v cíli


Valašský pohár MTB Valašské Klobouky 8. května 2009

Robert se synem Jirkou v cíli - klikni pro zvětšení
Robert se synem Jirkou

Po roce si byl Robert opět zazávodit na závodě Valašského poháru MTB, který se jel tentokrát ve Valašských Kloboukách. Na závodníky byl připraven městký okruh v délce 3,4 km. Robert spolu se svými kolegy v kategorii mužů nad 30 let absolvovali tento okruk celkem 5x. V konkurenci 15-ti závodníků a za mohutného povzbuzování malého Jirky vybojoval 6. příčku.


Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduAuthor Šela Marathon 2. května 2009

Letošní ročník byl prémiově součástí Českém poháru MTB MX. Na start 93 km dlouhého závodu se postavilo celkem 843 závodníků. Valašské Hovada měly zastoupení v Robertovi Daňkovi a Láďovi Petřekovi. Robert obsadil celkovou 166. pozici, v kategorii mužů 30 - 39 let skončil 63, Láďa dojel na celkovém 441. místě a v kategorii obsadil 187. příčku. Na letošní ročník budou také bikeři určitě vzpomínat, že to byl ten ročník, kdy se kratšího závodu (58 km) zúčastnil vynálezce horského kola Gary Fisher, který obsadil 99. příčku.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Robert s Jirkou a Gary Fisherem - klikni pro zvětšení
Robert s Jirkou a Gary Fisherem


Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 28. března 2009

 Marek, Láďa, Robert, Karel, Dan, Barča a Zdeňa  - klikni pro zvětšení
Marek, Láďa, Robert, Karel, Dan, Barča a Zdeňa

Na tradičním jarním volejbalovém turnaji družstvo Valašských Hovad ve složení Robert, Karel, Dan, Láďa, Zdeňa, Barča a Marek vybojovalo v konkurenci 14-ti družstev 5. místo.
Konečné pořadí turnaje: 1. Sahara Vidče, 2. Táborníci Valašské Meziříčí, 3. Tenis ml. Zašová, 4. Obecní úřad Zašová, 5. Valašské Hovada, 6. Hasiči Zašová, 7. A-Team Valašské Meziřící, 8. Vemena Olomouc, 9. Kajmani Branky, 10. Modré hvězdy, 11. Tenis st. Zašová, 12. Citrus Střítež, 13. Ženy Zašová, 14. TPV Zašová.Závod na odrážedlech 17. listopadu 2008

Jiřík na startu závodu - klikni pro zvětšení
start závodu - kategorie chlapců 2 - 3 roky

Karolínka při vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Karolínka při vyhlášení výsledků
V pondělí 17. listopadu 2008 jsme se spolu se zašovským Orlem spolupodíleli na pořádání závodu na odrážedlech pro děti do 5-ti let, který se konal v Orlovně v Zašové. Již brzy po zahájení prezentace se nám Orlovna zaplnila závodníky a jejich servisních týmů, tedy dětí a jejich rodičů či prarodičů.
Na start závodu, který byl rozdělen do deseti kategorií dle věku a pohlaví, se postavilo celkem 34 odrážedlerů - 21 chlapců a 13 děvčat ze Zašové, Veselé i z blízkého okolí - Zubří, Rožnova, Valašského Meziříčí nebo Kelče. Závodní dráha, která byla vytvořen v prostorách mateřského centra, byla za chvíli plná malých závodníků, kteří před zahájením jednotlivých závodů pilně trénovali.
Jako první se na start postavilo pět kluků do 1,5 roku, kteří měli za úkol absolvovat jeden závodní okruh. Za mohutného povzbuzování diváků, dojel vítězně do cíle Lukášek Křenek, který celý okruh absolvoval sám bez postrkování servisního týmu. Kategorie děvčat v tomto věku nebyla zastoupena.
Jako další nastoupily ke svému závodu tři závodnice ve věku od 1,5 roku do 2 let, na které čekaly dva závodní okruhy. Vítězkou se stala naše závodnice Karolínka Petřeková. Velký souboj proběhl i mezi kluky ve stejné věkové kategorii, kde jako první absolvoval tři závodní okruhy Kubík Pšenica. Pokračování reportáže ...

Výsledková listina závodu na odrážedlech

Další fotografie ze závoduZašovský volejbalový turnaj 15. listopadu 2008

V sobotu 15. listopadu se volejbalové družstvo ve složení Robert, Táňa, Karel, Marek, Láďa, Lída a Dan zúčastnilo tradičního podzimního volejbalového turnaje zašovských družstev.
Tentokrát se nám dařilo a hráli jsme opravdu dobře. Zaváhali jsme pouze s družstvem Hasičů, když jsme s nima uhráli jen remízu 1:1, když jsme v prohraném setu prohráli 19:20. V posledním zápase nás čekalo družstvo Tenistů, kteří obhajovali loňské vítězství. Tenisté také v průběhu turnaje jednou zaváhali, když uhráli s družstvem Citrusů jen remízu. Tento zápas byl vlastně soubojem o celkového vítěze. Svedli jsme s nimi vyrovnaný zápas, kdy jsme v prvním setu prohráli 17:20, ale druhý set jsme zase vyhráli 20:17, tudíž nerozhodně. O celkovém vítězi rozhodl jeden poslední míč, který bohužel vyhráli Tenisté. Ale i tak jsme byli s 2. místem a hlavně s předvedenou hrou navýsost spokojeni.
Turnaje se zúčastnilo celkem devět družstev a pořadí bylo následovné: 1. Tenis, 2. Valašské Hovada, 3. Hasiči, 4. Citrus, 5. Tenis starší, 6. Kajmani, 7. TPV, 8. Obecní úřad, kde hrál Vlasťa a Lucka, 9. Ženy, za které hrála Jitka.

Další fotografie z turnaje


Dan, Robert, Karel, Marek, Táňa, Láďa, Lída a Karolínka


Valašská padesátka 27. září 2008

Posledním závodem sezóny byla v sobotu 27. září Valašská padesátka. Na start 60 km dlouhé trati se postavil Robert, kterého postihl na trati roztržený řežěz a defekt. Celkově dojel na 53. místě, v kategorii mužů 19 - 39 let obsadil 34. pozici.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


 - klikni pro zvětšení
před startem si dal Robert jednu slivovičku na posilněnou

Oderská mlýnice 20. září 2008

Láďa a Karel před startem - klikni pro zvětšení
Láďa a Karel před startem

Letošní mlýnice se zúčastnil Láďa a Karel, Roberta a Zdeňu skolila nemoc. Počasí se tentokrát moc nevydařilo, celý závod pršelo a bylo 9 stupňů. Ale oba borci se dokázali s těžkými podmínkami poprat a dojeli až do cíle, Karel na celkovém 338. místě, v kategorii 19 - 29 let obsadil 68. příčku, Láďa vybojoval celkovou 416. příčku a v kategorii mužů 30 - 39 let pak obsadil 129. místo

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu


Zašovské hry 6. září 2008

V rámci Zašovských slavností se letos konal 1. ročník Zašovských her, kde se soutěžilo v netradičních disciplínách - běh po špalkách, zatloukání hřebíků, házení pecek do demižónu, běh na běžkách, kuželky, házení starostmi za hlavu. Sportovního klání se zúčastnilo 7 družstev, Valašské Hovada zastupoval Robert, Zdeňa, Láďa, Marek, Táňa, Lída, Lucka a Barča. Obsadili jsme 3. příčku, když jsme nestačili na OS Ráj z Veselé a na Mysliveské sdružení Sovinec, budeme si holt muset do příštího roku natrénovat to házení pecek do demižónu:-)

Další fotografie ze závodu

Robert se Zdeňou při tandemovém běžkování - klikni pro zvětšení
Robert se Zdeňou při tandemovém běžkování


Rožnovský krpál 30. srpna 2008


Robert
na stupních vítězů
za 2. místo v kategorii
mužů 30 - 39 let

Letošní ročník Rožnovského krpálu se nesl v duchu změny obou tras. Novou trasu si vyzkoušel Robert, Zdeňa a Láďa a všichni si vybrali trasu krátkou, která měřila 35 km. Nejlépe se vedlo Robertovi, který dojel na celkovém 6. místě, v kategorií mužů 30 - 39 let obsadil vynikající 2. pozici a v celkovém hodnocení seriálu Rožnovská brázda (Petyša, Jehličná, Krpál) obsadil také 2. příčku. Zdeňa dojel na 25. místě, v kategorii na 7. a Láďa vybojoval 44. pozici, v kategorii skončil na 9. místě.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


Další fotografie ze závoduZavolej mi do klubu Karolinka 2. srpna 2008

V sobotu 2. srpna jsme se po čtyřech letech vydali opět závodit na pivní - birellovou časovku Zavolej mi do klubu do Karolinky. Startovalo se v půl minutových intervalech a jelo se s Karolinky na Soláň a zpět.
Lépe se dařilo Robertovi, který i přes defekt, vybojoval sice až 12. příčku, ale vyhrál svou kategorii mužů 30 - 35 let. Zdeňa dojel na celkovém 16. místě, ve stejné kategorii jak Robert skončil na 3. místě.
Ale sladká odměna přišla až na konec, kdy Zdeňa vyhrál v tombole 1. cenu a to bečku piva.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

před závodem - klikni pro zvětšení
Zdeňa jako vítěz tomboly


Jehličná tour 26. července 2008

Zdeňa, Marek, Robert a Karel před startem - klikni pro zvětšení
Robert na 1. místě v kategorii muži 30 - 39 let

V sobotu 26. července odstartoval z Hrachovce 1. ročník závodu Jehličná tour. Tohoto téměř místního závodu, protože trasa vedla z velké části i přes Zašovou, se zúčastnil jen Robert, který si vybral kratší 33 km dlouhou trať. V průběhu celého závodu se Robert držel v čelní šestičlenné skupině, i když několik kiláků před cílem mu čtyři závodníci poodjeli, ale v teréním úseku těsně před koncem je dojel a v závěrečném spurtu do cíle vybojoval celkovou 2. pozici a vyhrál kategorii mužů 30 - 39 let.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduDrásal 5. července 2008

Vyzkoušet si zajet jeden z nejtěžších bikemaratonů u nás se rozhodl letos vedle Roberta také Láďa Petřek, i když měl letos najeto jen 400 km. Robert v konkurenci 713 bikerů vybojoval 108. příčku, v kategorii mužů 30 - 39 let skončil na 39. místě. Láďa po statečném výkonu dojel do cíle na 494. místě, ve stejné kategorii jako Robert obsadil 203. pozici.
Na start krátší 55-ti km trati se postavil Zdeňa, který ale kvůli zdravotním problémům závod nedokončil.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

před závodem - klikni pro zvětšení
Láďa a Robert závodili na tradiční 120-ti km trati


AUTHOR bikemaratón Súľovské skály 21. června 2008

klikni pro zvětšení

Robert, Zdeňa a Marek se zúčastnili letošního ročníku súlovského bikemaratonu. Robert jel poprvé nejdelší 95 km dlouhou trať, kde zajel vynikající 18. pozici, v kategorii mužů 19 - 39 let vybojoval 10. příčku.
Na kratší 50-ti km trati se představili Zdeňa a Marek, kde Zdeňa po pátečním draku obsadil až celkovou 115. a Marek 130. pozici. Zdeňa se ještě po skončení závodu zúčastnil soutěže v pití piva, kde jen těsně přišel o první příčku a skončil druhý.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduPetyša Tour v Rožnově p/R. 14. června 2008

V sobotu 14. června se v Rožnově uskutečnil již 5. ročník závodu horských kol. Letos se na start dlouhé 58 km dlouhé trati postavil jen Karel Kočíb. Všichni ostatní, Robert, Zdeňa a Marek, zvolili kratší 30-ti km trať. Karel vybojoval 50. příčku, v kategorii mužů 19 - 29 let obsadil 24. pozici.
Na krátké trati chtěl Robert vylepšit svou pozici z loňského roku, což se mu bohužel nepodařilo a celkově obsadil 10. příčku (vloni 9.) a v kategorii mužů 30 - 39 let skončil stejně jako vloni na 4. místě. Zdeňa dojel i s pohmožděným kotníkem na 45. pozici, v kategorii skončil 13. Marek dojel na 81. příčce, v kategorii mužů 19 - 29 let obsadil 24. místo. Markův taťka, Jiří, na krátké trati skončil na celkovém 132. místě.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Zdeňa, Marek, Robert a Karel před startem - klikni pro zvětšení
Zdeňa, Marek, Robert a Karel před startem


Silesia merida bike marathon 17. května 2008

Karel, Marek a Láďa na startu - klikni pro zvětšení
Karel, Marek a Láďa
na startu

Výsledková listina
na oficiálních stránkách
závodu
.

Letošní Silesie se zúčastnil rekordní počet Valašských Hovad, kdy kromě stálých závodníků Roberta, Zdeňka a Marka nastoupili Karel Kočíb a Láďa Petřek. Všichni borci se postavili na start kratší 55 km dlouhé trati, kde spolu s nimi na startu stálo 650 bikerů. Nejlépe se vedlo Robertovi, který obsadil celkovou 34. pozici a 11. příčku v kategorii mužů 30 - 39 let. Ale hned za ním s odstupem pouhých dvou minut proťal cílovou pásku Karel, který všechny překvapil skvělým výsledkem a celkovou 37. pozicí, v kategorii mužů 19 - 29 let obsadil 13. příčku. Deset minut po Karlovi dorazil do cíle Zdeňa na 69. pozici, v kategorii 30 - 39 let pak skončil 28. Marek dojel na celkové 90. pozici, v kategorii 19 - 29 let skončil 28. Jako poslední z Hovad dojel do cíle Láďa na celkové 214. příčce, v kategorii 30 - 39 let vybojoval 77. místo. Robert, Zdeňa a Marek také obsadili 7. pozici v soutěži družstev.

Další fotografie ze závoduAuthor Šela Marathon 3. května 2008

Letošní Šely se zúčastnil Robert Daněk a Marek Mikošek. Oba si vybrali tradiční 92 km dlouhou trať. Na start se spolu s nimi postavilo celkem 850 závodníků. Robert obsadil celkové 92. místo, v kategorii mužů 19 - 39 let skončil na 81. příčce. Marek kvůli zdravotním potížím na zhruba 60-tém kilometru závod vzdal.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

cíl na hradě Helfštýně - klikni pro zvětšení
cíl na hradě HelfštýněValašský pohár MTB Zašová 1. května 2008

Marek, Kuba a Robert před startem prvního závodu sezóny - klikni pro zvětšení
Marek, Kuba a Robert před startem prvního závodu sezóny

Ve čtvrtek 1. května jsme novou sezónu odstartovali na domácím závodu v Zašové. Valašského poháru MTB v crosscountry se zúčastnil Robert Daněk, Marek Mikošek a Kuba Bareš.
Robert, který startoval v kategorii mužů nad 30 let, vybojoval v nabité konkurenci 6. místo. Marek a Kuba startovali v mladší kategorii do 30 let a v taky nabité konkurenci Marek obsadil 19. místo a Kuba bohužel závod nedokončil.


Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu
Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 29. března 2008

 Karel, Robert, Dan, Láďa, Táňa a Marek - klikni pro zvětšení
Karel, Robert, Dan, Láďa, Táňa a Marek

Na tradičním jarním volejbalovém turnaji družstvo Valašských Hovad ve složení Karel, Robert, Dan, Láďa, Táňa a Marek vybojovalo v konkurenci 13-ti družstev 6. místo, když v závěrečném boji o 5. příčku podlehli starším tenistům.Oderská mlýnice 29. září 2007

start - klikni pro zvětšení
Libor, Robert a Vranis na startu

Na letošních Odrách závodil Robert a Zdeňa. Nedařilo se Zdeňovi, když mu už na šestém kilometru upadlo sedlo, které se nedalo spravit a musel závod vzdát.
Robertovi se vedlo o hodně lépe, když v konkurenci 967 závodníků vybojoval celkové 107. místo, v kategorii můžů 30 - 39 let skončil na 33. příčce.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduValašská padesátka 22. 9. 2007

Letošní Valašská padesátka se jela poprvé na změněné trati, jejíž první část vedla jako tradičně téměr na Soláň, ale odtud se už dál nepokračovalo směrem na Bumbálku jako v minulosti, ale trať se otočila zpátky na Vsetín.
Na start letošního ročníku se postavil Robert a v konkurenci 224 závodníků obsadil celkovou 27. pozici, v kategorii mužů 19 - 39 let skončil na 22. místě.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

 - klikni pro zvětšení
před startem si dal Robert jednu slivovičku na posilněnou


Rožnovský krpál 1. září 2007


Robert
na stupních vítězů
za 2. místo
v kategorii
mužů 30 - 39 let

Letošního ročníku se zúčastnil Robert, Zdeňa, Ruda a Láďa. Všichni si vybrali krátkou 29-ti km trať a v konkurenci 70 bikerů si nevedli vůbec špatně. Nejlépe se umístil Robert, když dojel na celkovém 5. místě a v kategorii mužů 30 - 39 let obsadil 2. příčku. Kousek za ním přijel na 9. pozici Ruda, následně na 13. pozici následován Zdeňou, Láďovi patřila v cíli 36. pozice. Rudovi jen těsně unikly stupně vítězů a v jeho kategorii mužů 19 - 29 let na něho zbyla bramborová medaile. Zdeňa skončil v kategorii mužů 30 - 39 let na 5. příčce a Láďa obsadil 10. místo. Další zašovský biker Jiří Mikošek vybojoval celkovou 46. pozici, v kategorii mužů 40 - 49 let skončil na 7. místě.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduValašský král 25. srpna 2007

V sobotu 25. srpna se Robert a Zdeňa vydali bojovat do Huslenek o nejlepšího valašského mtb krále. Na start 60-ti km trati se spolu s nimi postavilo 69 závodníků. Výborně se dařilo Zdeňovi, kdy letos zajel svůj nejlepší závod a obsadil celkové 21. místo, v kategorii mužů 30 - 39 let skončil na 11. pozici. Roberta tentorkát trápily zdravotní potíže, tak po půlce závodu vzdal.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

v cíli - klikni pro zvětšení


Beskyd Tour Frenštát p/R. 28. 7. 2007

na trati - klikni pro zvětšení
důležité občerstvení na trati

Letošního ročníku se zúčastnil jen Robert, který si vybral náročnou 90-ti km trať, na jejíž start se postavilo 151 závodníků. Robert se s tratí popral výborně a obsadil celkovou 24. pozici, v kategorii mužů 30 - 39 let z toho bylo vynikající 5. místo.
Robert se také spolu se Staňou Javorou, Ondrou Mizerou a Hyňasem Svobodou zúčastnili i soutěže družstev, kde vybojovali 4. pozici.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduDrásal 7. července 2007

Na letošního Drásala jel bojovat Robert a Zdeňa, kteří zvolili dlouhou 120-ti km trať a Ruda, který si vybral kratší 55-ti km trať. Robertovi tentokrát závod sedl a v konkurenci 607 závodníků obsadil vynikající 54. pozici, v kategorii mužů 30 - 39 let obsadil 21. příčku. Zdeňa se taky snažil, ale břibrzdily ho dva defekty, ale i tak vybojoval uspokojivé 222. místo, ve kategorii z toho pak byla 97. pozice.
Výborně si na kratší trati v konkurenci 493 bikerů vedl i Ruda, když si vyjel 69. místo, v kategorii mužů 19 - 29 let skončil na 21. pozici.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

před závodem - klikni pro zvětšení
Robert na trati
120-ti km závodu
s převýšením 3 200 m


Valašský pohár MTB Jablůnka 30. června 2007

Robert na 2. místě při vyhlášení výsledků celého seriálu - klikni pro zvětšení
Robert na 2. místě
při vyhlášení výsledků celého seriálu

Na finále Valašského poháru MTB do Jablůnky, jel tentokrát kromě Roberta opět závodit i Zdeňa. Robert nezklamal a obsadil 2. místo, v celkovém hodnocení seriálu vybojoval také 2. místo.
Žádný oslnivý výkon nepředvedl Zdeňa, protože hned v prvním kole spadl, narazil si nohu, zkoušel ještě šlapat, ale nakonec po druhém kole vzdal. Na stupních vítězů se alespoň umístilo jeho kolo, když borec, kterému ho půjčil kvůli technických problémům, vybojoval 3. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduValašský pohár MTB Velké Karlovice 24. června 2007

Hned na druhý den po Petyšovi jel Robert bojovat o stupně vítězů na další pokračování Valašského poháru MTB, který se tentokrát konal ve Velkých Karlovicích. Na borce byla připravena náročná trať, kdy se musela sjíždět sjezdovka. Protože byla na Robertovi znát únava z předchozího dne, absolvoval několik pádů a tak obsadil až 3. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Robert na 3. místě při vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Robert na 3. místě
při vyhlášení výsledků


AUTHOR bikemaratón Súľovské skály 23. června 2007

Marek na trati - klikni pro zvětšení
Marek na trati

Ruda s Markem se o tomto víkendu vydali reprezentovat Valašské Hovada k našim sousedům na Slovensko, kde se jel bikemaratón Súľovské skály. Oba si vybrali prostřední 49-ti km trať. V konkurenci 443 bikerů Ruda obsadil vynikající celkové 38. místo, v kategorii mužů do 39 let z toho byla 20. pozice. Marek po propařené noci obsadil celkovou 80. příčku, v kategorii skončil na 55. místě.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu.


Další fotografie ze závoduPetyša Tour v Rožnově p/R. 23. června 2007

Robert a Zdeňa se v sobotu 23. června zúčastnili v Rožnově závodu Petyša Tour, kde tentokrát oba bojovali na kratší 30-ti km trati. I když oba borci zajeli vynikající časy a Robert obsadil skvělé celkové 9. místo, v kategorii mužů 30 - 39 let to ale stačilo pouze na 4. příčku. Zdeňa vybojoval celkovou 19. pozici, ve stejné kategorii skončil na 8. místě. Další borec ze Zašové, Jiří Mikošek, obsadil celkovou 91. pozici, v kategorii mužů 40 - 49 let vybojoval 10. příčku.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Robert se Zdeňou před startem probírají u pivka taktiku - klikni pro zvětšení
Robert se Zdeňou před startem probírají u pivka taktiku


Valašský pohár MTB Ratiboř 17. června 2007

Robert na 2. místě při vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Robert na 2. místě
při vyhlášení výsledků

V neděli 17. června se v Ratiboři konal další závod ze série Valašský pohár MTB. Tentokrát si jel kromě Roberta zazávodit i Zdeňa. V parném odpoledni obsadil Robert 2. příčku, Zdeňa dojel i přes technické problémy se svým bikem na 8. místě.
O tomto víkendu se Marek zúčastnil vytrvalostního závodu 24 hodin na horském kole, který se jel na Bystřičce. Nevyhnuly se mu bohužel zdravotní problémy, které mu znemožnily závodit celých 24 hodin. 203 ujetých kilometrů mu stačilo na celkové 22. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduKarlovský maraton 26. května 2007

V sobotu 26. května se Marek vydal bojovat na Karlovský maraton, který měřil 50 km. Nevyhnuly se mu technické problémy a celkově tedy obsadil 56. místo a v kategorii mužů do 40-ti let vybojoval 36. příčku.
V ten samý den se Robert zúčastnil dalšího závodu ze seriálu Valašský pohár, který se konal v Semetíně. Robert měl taky smůlu, chytil defekt hned po startu a na lepší než 4. pozici to už nedotáhl.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Marek na trati - klikni pro zvětšení
Marek na trati


Silesia Bike Marathon 19. května 2007

na startu - klikni pro zvětšení
na startu

Výsledková listina
na oficiálních stránkách
závodu.

Další fotografie ze závodu

Na letošní Silesia Bike Marathon do Opavy se vypravil Robert, Zdeňa a Marek. Všichni závodili za kratší 55-ti km trati, kde se na start spolu s nimi postavilo 624 závodníků. Nejlépe si vedl Robert a to i přesto, že se mu opět nevyhnuly technické problémy, kdy již kolem dvacátého kilometru roztrhl řetěz a urval přehazovačku a musel jet několik kilometrů na nejlehčí převod až k občerstvovací stanici, kde mu šikovní mechanici kolo spravili a tudíž mohl v závodě pokračovat. Po stíhací jízdě, kdy dojel Zdeňu a spolu pak dojeli do cíle, Robert obsadil 62. pozici a Zdeňa skončil hned za ním na 63. místě.
Jednoduchý závod to nebyl ani pro Marka, který večer předtím i se Zdeňou vypil několik panáků, prý aby se jim lépe spalo a zahnali nervozitu. Marek po těžkém draku vydřel 278. příčku a dal si předsevzetí, že už nebude před žádným dalším závodek takhle chlastat.Author Šela Marathon 5. května 2007

V sobotu 5. května 2007 se Robert, Marek a náš nový člen Ruda Vaculín zúčastnili Author Šela Marathonu. Robert si vybral tradiční dlouhou 89-ti km trať, která byla letos oproti minulému roku zkrácena o dva kilometry. Spolu s ním se na start postavilo 907 závodníků. Robert, kterému cestu čtyři kilometry před cílem zkomplikoval defekt, obsadil celkové 111. místo, v kategorii můžů do 40-ti let skončil na 93. místě.
Ruda a Marek bojovali na krátké 52 km trati, kde spolu s nimi bojovalo 694 bikerů. Ruda obsadil výborné 59. místo, v kategorii můžů do 40-ti let skončil 45. Marek nezůstal dlouho pozadu a vybojoval 106. příčku, ve stejné kategorii skončil na 71. místě.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

cíl na hradě Helfštýně - klikni pro zvětšení
cíl na hradě Helfštýně


Valašský pohár MTB Zašová 1. května 2007

Robert na 2. místě při vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Robert na 2. místě při vyhlášení výsledků

V úterý 1. května si jel Robert zazávodit na domáci závod v Zašové, který se jel v rámci seriálu Valašský pohár MTB. V kategorii můžu nad 30 let skončil na 2. místě a vybojoval si tak první letošní stupně vítězů.
Závod probíhal v zašovském areálu Skála, kdy závodníci v jeho kategoii absolvovali osm dvoukilometrových okruhů.

Robert při průjezdu technické pasáže na trati - klikni pro zvětšení
Robert při průjezdu technické pasáže na trati

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Oderská mlýnice 30. září 2006

start - klikni pro zvětšení
Robert při průjezdu cílem

Letošní Oderské mlýnice se zúčastnil jen Robert a Marek, přihlášený byl ještě Želva a Kuba, kteří ale kvůli nemoci nakonec nestartovali.
Robert vybojoval v konkurenci 1 220 závodníků celkové 113. místo, v kategorii můžů 30 - 39 let skončil 31. Marek dojel na 442. místě a v kategorii 19 - 29 let obsadil 132. pozici.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu


Rožnovský krpál 26. srpna 2006

Letošního krpálu se zúčastnili Robert, Zdeňa, Láďa a Marek. Všichni absolvovali kratší trať, na jejíž start se letos postavilo nezvykle mnoho vynikajicích bajkerů.
Nejlépe si vedl Robert, který poprvé v sezóně vybojoval stupně vítězů, když skončil v kategorii můžů 30 - 39 let na 3. místě, celkově z toho bylo 12. místo. Hned další příčku, tedy 4. místo, v té samé kategorii obsadil Zdeňa, celkově dojel na 17. místě. 20. celkově a 8. v kategorii můžů 19 - 29 let dojel Marek. Láďa dojel 32. celkově a v kategorii mužů 30 - 39 let skončil 8.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

Robert na stupních vítězů za 3. místo v kategorii mužů 30 - 39 let


Beskyd Tour Frenštát p/R. 23. července 2006

na startu - klikni pro zvětšení
Robert na trati při výjezdu na Radhošť

Na letošní Beskyd Tour se vypravili závodit Robert a Zdeňa. Robert si po zkušenostech z loňska opět vybral dlouhou trať, která letos měřila 84 km trať a na jejíž start se postavilo 170 závodníků. Zdeňa startoval na krátké 45-ti km trati, kde bylo na startu 241 bikerů. Spolu s ním měl ještě startovat i Marek, kterému ale start závodu neumožnil páteční pád při tréninku, při kterém si rozbil hubu.
Letošní podmínky byly doslova pekelné, protože v průběhu celého závodu bylo 34 stupňů ve stínu. To poznamenalo celý průběh hlavně dlouhého závodu, kdy nedokončilo spoustu borců, mezi nimi i Robert, který vzdal kolem 45 km na Radhošti kvůli žaludečním problémům.
Zdeňa na krátké trati obsadil celkové 48. místo, v kategorii můžů 30 - 39 let skončil na 9. pozici.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu


Drásal 1. července 2006

před závodem - klikni pro zvětšení
Robert na trati

Letos poprvé si jel Robert vyzkoušet jeden z nejtěžších cyklistických maratónů u nás a to Bikemaraton Drásal. Po předchozích deštivých dnech se dal očekávat docela těžký a tvrdý závod, což se taky naplnilo. Ale Robert si vedl skvěle, když po téměř sedmi hodinách dorazil do cíle i s jedním defektem na skvělém celkovém 80. místě. V kategorii mužů 30 - 39 let obsadil 24. pozici.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu

Další fotografie ze závodu
před závodem - klikni pro zvětšení
Robert v cíli


Petyša Tour v Rožnově pod Radhoštěm 17. června 2006

vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Kuba, Robert, Zdeňa a Vlasťa v cíli

Výsledková listina
na oficiálních
stránkách závodu
Další fotografie ze závodu

V sobotu 17. června 2006 se v Rožnově pod Radhoštěm uskutečnil 3. ročník závodu Petyša Tour a na start dlouhé 55 km trati se postavil Robert a na start krátké 30 km trati Zdeňa, Kuba a Vlasťa. I proto, že tento závod byl poprvé součástí série Galaxy Anlen, se na startu dlouhé trati setkalo spoustu špičkových závodníků. Robert po dobře rozjetém závodu musel ze závodu odstoupit z 23. místa, když chytl okolo 40. kilometru tři neopravitelné defekty.
Na krátké trati se dařilo Zdeňovi, když zajel výborné celkové 9. místo a ve své kategorii můžů 30 - 40 let obsadil 1. příčku. Kubovi patřilo celkové 28. místo, v kategorii můžů 18 - 30 let skončil 10. Vlasťa vybojoval 37. pozici a ve stejné kategorii jako Želva skončil na 9. místě.

vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Zdeňa na stupních vítězů za 1. místo v kategorii mužů 30 - 40 let


AUTHOR bikemaratón Súľovské skály 3. června 2006

před závodem - klikni pro zvětšení
Závodu se zúčastnili Robert a Marek a potkali se tu s Tondou

Na letošní závody do Súľovských skal se vydal bojovat Robert Daněk a Marek Mikošek. Robert závodil na střední 49 km trati a Marek na krátké 29 km trati.
Výborného výsledku dosáhli oba borci, kdy Robert vybojoval v konkurenci 298 bikerů celkové 13. místo, v kategorii mužů do 40-ti let obsadil 10. příčku. Marek na kratší trati obsadil v konkurenci 108 bikerů celkové 25. místo, v kategorii mužů do 40-ti let skončil na 11. pozici.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu

Další fotografie ze závoduBabenberger Trophy Vídeň 21. května 2006

Robert na trati - klikni pro zvětšení
Robert na trati

V neděli 21. května se Robert a Zdeňa zúčastnili mezinárodního MTB maratonu, který se konal v Rakousku ve Vídni a jel se pod hlavičkou UCI. Postavili se na start nejdelší 71 km trati označné jako "Extrem" s převýšením 2740 m.
Robert po 5-ti hodinovém boji s nástrahami opravdu těžké tratě skončil na celkovém 71. místě, v kategorii mužů 31 - 35 let obsadil 10. příčku. Zdeňům boj byl ještě o 40 minut delší a obsadil celkové 100. místo, v kategorii skončil 17.

Zdeňa na trati - klikni pro zvětšení
Zdeňa na trati

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu

Další fotografie ze závoduAuthor Šela Marathon 6. května 2006

V sobotu 6. května 2006 odstartoval Robert, Zdeňa a Kuba novou sezónu účastí na Author Šela Marathonu.
Letos se poprvé jely dvě tratě - dlouhá 91 km a krátká 54 km a startovalo se z Lipníku n/B.
Spolu s Robertem a Zdeňou se a start 91 km trati postavilo 818 závodníků. Robert dojel na celkovém 113. místě, v kategorii mužů do 40-ti let obsadil 96. příčku, Zdeňa po těžkém pádu na 58. kilometru závod nedokončil.
Kuba startoval na krátké 54 km dlouhé trati a v konkurenci 600 bikerů obsadil celkové 185. místo, v kategorii juniorů skončil na 32. místě.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu

v cíli, při doplňování ztracené energie - klikni pro zvětšení
V cíli, při doplňování ztracené energie.

Další fotografie ze závoduTradiční volejbalový turnaj v Zašové 18. března 2006

V sobotu 18. března se v Zašové uskutečnil tradiční jarní volejbalový turnaj, kde za Valašské Hovada tentokrát bojoval Robert, Karel, David, Láďa, Lída a poprvé Zdeňa. Po urputném boji v těžké skupině jsme nakonec obsadili 7. místo.


Další fotografie z volejbalového turnajePustevenské sněhovánky - snowvolejbalový turnaj 4. února 2006

V sobotu 4. února 2006 jsme se opět vydali na Pustevenské sněhovánky obhajovat loňské první místo ze snowvolejbalového turnaje. Družstvo Valašských Hovad reprezentoval Robert, David, Karel a Kuba. Turnaje se zúčastnilo i druhé družstvo ve složení Láďa, Lída, Vlasťa a Jitka, které se jmenovalo Pohoř.
V konkurenci 14-ti tříčlenných týmů jsme obhájili 1. místo.
Druhé družstvo bohužel vypadlo už v prvním kole, turnaj se totiž letos hrál vyřazovacím způsobem.

Další fotografie z Pustevenských sněhovánekZašovský volejbalový turnaj 22. října 2005

V sobotu se volejbalové družstvo Valašských Hovad ve složení Robert, Karel, David, Láďa, Táňa a Lidka zúčastnilo 2. ročníku Zašovského volejbalového turnaje. Sice se nám nepodařilo obhájit prvenství z loňského roku, ale i se 3. místem jsme spokojeni.
Turnaje se zúčastnilo celkem osm družstev a nejlépe se vedlo družstvu Tenisu, na druhém místě skončilo družstvo Citrusů.
Kuba a Vlasťa hráli v družstvu obecního úřadu, které obsadilo 5. místo.

Další fotografie z volejbalového turnajeOderská mlýnice 24. září 2005

start - klikni pro zvětšení
Závodu se zúčastnil i Pavel Padrnos ze stáje Discovery Channel

Tentokrát se na pro nás poslední závody sezóny vypravil rekordní počet Valaššských Hovad. Kromě ostřílených borců Želvy a Roberta se závodu zúčastnil Kuba, Vlasťa, Táňa a Přema, pro kterého to byl první závod v kariéře. Za krásného sluného počasí se na trať vydalo téměr jedenáctset závodníků. Nejlépe se umístil Robert, který vybojoval celkové 203. místo, Zdeňa, kterému se nevyhl defekt, skončil 250., Vlasťa se umístil na 508., Přema na 795. a Táňa na 813. místě. Kuba musel kvůli urvané přehazovačce závod vzdát.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie z Oderské mlýniceValašská padesátka 10. září 2005


Zdeňa, Robert, Kuba a Vlasťa na startu, na kterém se sešlo 209 závodníků

V sobotu 10. září se Robert, Zdeňa, Kuba a Vlasťa zúčastnili Valašské padesátky, jejíž trať vedla ze Vsetína do Velkých Karlovic. Robert obsadil celkovou 50. pozici, Kuba dojel 82., Zdeňa po třech defektech dojel 129. a Vlasťa kvůli zdravotním problémům nedokončíl.


Společné foto v cíli i se servisním týmem

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie z Valašské padesátkyRožnovský krpál 27. srpna 2005

Jako tradičně ani letos nechyběl na Rožnovském krpálu žádný špičkový bajker z okolí. Dlouhou 55-ti km trať absolvoval jen Robert Daněk a obsadil celkové 18. místo, v kategorii můžu 30 - 39 let skončil 7.
Na krátké 29-ti km trati jsme měli početnější zastoupení. Nejlépe si vedl Kuba Bareš, který obsadil celkovou 20. příčku, v kategorii juniorů to pak byla 7. pozice. V těsném závěsu za ním dojel na 22. místě Vlastík Těhan, v kategorii můžů 20 - 29 let z toho bylo 8. místo a 26. pozici celkově vybojoval, při svém prvním startu v sezóně, Láďa Petřek, v kategorii můžu 30 - 39 let skončil 6. Táňa Daňková podruhé v sezóně vystoupila na stupně vítězů za 3. místo v kategorii žen 19 - 34 let, celkově obsadila 93. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie z Rožnovského krpálu


Společná fotka závodníků v cíli


Hovadská dovolená na Visalajích 4. - 7. srpna 2005

Na začátku srpna jsme se rozhodli prodloužit si víkend a udělat si krátkou Hovadskou dovolenou, při které poznáme na kole i jiné místa Beskyd. Vybrali jsme si středisko na Visalajích, kde jsme měli zajištěnou chatu. Bohužel nám, ale vůbec nepřálo počasí, takže jsme nestihli projet všechny místa východních Beskyd, které jsme měli v plánu, zato jsme vypili spoustu piv a rumu, hlavně Želva.

Další fotografie z dovolené

klikni pro zvětšení
Celkem nás bylo šestnáct, měli jsme dvanáct kol a pět aut, z Valašských Hovad chyběl jenom Karel.
na startu - klikni pro zvětšení
Ze sobotního výletu
na Javorový.
na startu - klikni pro zvětšení
Z nedělního výletu
na Lysou horu.


Oslava Robertových a Zdeňových třicátých narozenin 29. - 30. 7.2005


Čerstvý třicátník Robert
a skoro třicátník Zdeňa

Dvě největší Valašské Hovada, Robert a Zdeňa, se téměř společně vyskytli před třiceti lety, a proto se rozhodli, že tak významné výročí oslaví společně. Uspořádali dvoudenní akci v Zašové na cvičáku. Vypily se dvě bečky piva, pár flašek citrusu a rumu, snědlo se deset kuřat a nějaké to kilo utopenců a špěkáčků.

Další fotografie z Robertových a Zdeňových třicátin

Sešlo se přes dvacet lidí, skoro všechny Hovada a pár dalších kamarádů.


Kelly´s Beskyd Tour Frenštát p/R. 24. července 2005

na startu - klikni pro zvětšení
Robert na trati, kterou projel za 6 hodin a 38 minut.

Letošní Kelly´s Beskyd Tour se netradičně konal v neděli 24. července a start i cíl byl ve Frenštátě pod Radhoštěm. Závodilo se na kratší 45-ti km trati a na dlouhé, extrémně náročné, 90-ti km trati s převýšením přes 3 tisíce metrů, která byla zařazena do Českého poháru MTB v marathonech. Robert vybojoval na dlouhé trati, na jejíž start se postavilo spoustu elitních bikerů z celé České repubiky, vynikajicí celkové 55. místo.
Zdeňa, Kuba a Vlasťa se zúčastnili krátkého závodu, kdy Zdeňa skončil celkově na 42., Vlasťa na 121. a Kuba na 122. místě. V soutěži týmů skončili 8.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


Další fotografie ze závoduHomo Hardcoreus Bystřička 9. července 2005

V sobotu 9. července se Karel Kočíb zúčastnil letního triatlonu Homo Hardcoreus, který se konal již po osmé na Bystřičce. Tento ročník patřil k jedněm z nejtěžších, protože ráno pršelo, byla docela zima a plavalo se v 17-ti stupňové vodě. S těmito těžkými podmínkami se Karel popral výborně a vybojoval vynikající 6. místo, přičemž nejlepší výkon podal hlavně v cyklistické a běžecké části tratě.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


Další fotografie ze závodu

po plavecké části - klikni pro zvětšení


Petyša Tour v Rožnově pod Radhoštěm 11. června 2005

vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Kuba na stupních vítězů
za 3. místo v kategorii juniorů

V sobotu 11. června 2005 se uskutečnil již 2. ročník Petyša Tour v Rožnově pod Radhoštěm. Letos tomuto závodu opět nepřálo počasí, i když už v den samotného závodu nepršelo, tak pršelo několik dní před a obě tratě se změnili v bahniště, což odradilo spoustu závodníků. I přesto se na startu dlouhého závodu sešla téměř celá místní špička. Robert absolvoval trať dlouhou 58 km, Zdeňa, Kuba a Táňa se pak vydali na krátkou 28 km dlouhou trať. Robert i Zdeňa (každý na jiné délce trati) obsadili celkové 7. místa, v kategorii můžů 30 - 40 let skončili 4., Kuba dojel celkově 10., v kategorii juniorů vystoupil za 3. místo poprvé v kariéře na stupně vítězů, Táňa závod kvůli špatnému počasí a stavu tratě závod nedokončila. Robert spolu s Tondou a Jirkou vybojovali 2. místo v soutěži týmů.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závoduAUTHOR Strážovský bikemaratón 4. června 2005

Sobotních závodů v Súlovských skalách na Slovensku se zúčastnili Robert, Zdeňa a Táňa. Robert se Zdeňou absolvovali trať dlouhou 49 km, kde oba borci dosáhli super výsledků. Robert obsadil v konkurenci 311 závodníků 19. místo, v kategorii můžů do 39-ti let skončil 14. a Zdeňa vybojoval celkové 22. místo, v té samé kategorii potom skončil 17.
Táňa na kratší 29-ti km trati obsadila v konkurenci 91 závodníků celkové 33. místo, v kategorii žen do 39-ti let skončila na vynikajicím 3. místě, což bylo její první umístění na stupních vítězů v kariéře.

Výsledky na oficiálních stránkách závodu


na startu - klikni pro zvětšení
Závodu v krásném prostředí Súlovských skal se zúčastnili Robert, Zdeňa a Táňa
na startu - klikni pro zvětšení
Vyhlášení výsledků, Táňa na bedně za 3. místo v kategorii žen na krátké trati
na startu - klikni pro zvětšení
Společná fotka v cíli s Markem a Tondou z Valašských bajkerů, kteří na trati 93 km dosáhli také hezkých výsledků

Další fotografie ze závoduSilesia Bike Marathon 21. května 2005

Na sobotním závodě v Opavě jsme zaznamenali rekordní účast závodníků, kteří hájili naše barvy. Již tradičně to byl Zdeňa s Robertem, kterým se trať tohoto závodu zamlouvala již minulý rok, přidalo se k nám nejmladší Hovado Kuba, kterého podpořil Vlasťa. Za Valašské Hovada závodil i náš sponzor Milan. Robert, Zdeňa a Viktor Bolek z Beskyd Biku vytvořili soutěžní tým s názvem Valašské Hovada a Kuba, Vlasťa a Milan pak Valašské Hovada 2. Viktor přislíbil účast v našem týmu vloni, když vyhrál nad Zdeňou a Robertem bečku.
V konkurenci 515-ti závodníků skončil Zdeňa celkově 32., Robert dojel těsně za ním na 33. místě, v kategorii mužů 30-39 let z toho pak bylo výnikajicí 8. a 9. místo. Výborně si vedl i Vlasťa, Kuba a Milan, pro které to byl první delší závod v kariéře. Vlasťa vybojoval 67. místo, Kuba 80. a Milan dojel na 105. místě, v kategorii mužů do 30-ti let to pak bylo 31., 38. a 46. místo.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu


na startu - klikni pro zvětšení
Přípravy před startem
na startu - klikni pro zvětšení
Zdeňa, Robert a Kuba na startu
na startu - klikni pro zvětšení
Viktor, Zdeňa a Robert v cíli, kdy jsou rádi, že to mají za sebou

Další fotografie ze závoduAuthor Šela Marathon 7. května 2005

V sobotu 7. května 2005 jsme odstartovali novou sezónu účastí na Author Šela Marathonu, který se konal na hradě Helfštýně.
Závodu dlouhého 88 km se zúčastnil tentokrát pouze Robert Daněk.
V konkurenci 1027 závodníků a po velkých technických problémech, kdy 3x v průběhu závodu roztrhl řetěz a poslední kilometr do cíle doběhl s řetězem na řídítkách, obsadil celkové 187. místo, v kategorii mužů do 40-ti let skončil 158.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu

Další fotografie ze závodu

na startu - klikni pro zvětšení
Trasa závodu vedla i skrz hradní nádvoří Helfštýna,
kde byl také cíl.


Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 19. března 2005


Tým Valašských Hovad
zleva: Lidka, Robert, Láďa, Táňa, dole David a Karel

Další fotografie z volejbalového turnaje

V sobotu 19. března jsme se zúčastnili tradičního volejbalového turnaje, který má v Zašové již mnohaletou tradici. Za tým Valašských Hovad hrál Robert, Karel, David, Láďa, Táňa a Lidka. Zdeňa, Kuba, Peťa a Šárka hráli za tým Hafanů.
V konkurenci 15-ti družstev obsadili Valašské Hovada 6. místo. Hafani skončili na 7. - 15. místě. Turnaj vyhráli zašovští mladší tenisté, kdy ve finále porazili Táborníky.


Na fotce 1., 3. a 6. tým, tedy Tenis - mladší, In - team a Valašské Hovada, uprostřed největší volejbalista Milan, který nás jako sponzor přijel podpořit.


Maškarní ples v Zašové 26. února 2005

klikni pro zvětšení
Zleva: Táňa, Lidka, Olina, Přema, Šárka, Tomáš, David a Jindřiška, vepředu potom Láďa s Robertem.

Jako tradičně jsme se i letos zúčastnili zašovského maškarního plesu. Po dlouhém přemýšlení jsme vymysleli a následně si spíchli masky ŠMOULŮ. Bylo nás celkem 9 šmoulů a 1 Gargamel, kterého měl původně dělat Želva, ale protože onemocněl, tak jsme nasadili tajnou pařící zbraň Přemu, který si navíc perfektně nakreslil i svého věrného pomocníka kocoura Azraela.

klikni pro zvětšení
Zábava byla výborná a protože tentokrát bylo hodně hezkých masek, nevyhlašovala porota pořadí, ale spravedlivě odměnila všechny dobré.

Další fotografie z maškarního plesuPustevenské sněhovánky - snowvolejbalový turnaj

V sobotu 29. ledna 2005 se Táňa, Robert, Karel a David zúčastnili snowvolejbalového turnaje, který se konal v rámci Pustevenských sněhovánek.
V konkurenci pěti čtyřčlenných týmů a v třeskutém mrazu pod mínus deset stupňů vybojovali 1. místo.


Další fotografie z Pustevenských sněhovánekBěžkařský víkend 22. a 23. ledna 2005

klikni pro zvětšení
V sobotu jsme byli v sestavě (zleva): David, Lidka, Šárka, Robert, Táňa, Kuba, Peťa a Laďa.

Další fotografie z běžek

Konečně napadl sníh a my jsme mohli vyrazit na běžky. V sobotu jsme z Bumbálky vyrazili přes Soláň na Díly, skupina jsme byla početná a tudíž jsme měli hodně slivovice na zahřátí, takže nám vůbec nevadilo, že celý den sněžilo.
V něděli jsme až odpoledne zvolili oddychovou trasu z Pusteven na Martiňák a pak na Horní Bečvu.

klikni pro zvětšení
V neděli jsme byli téměř ve stejné sestavě, chyběl Kuba a byl místo něho téměř náš nový člen Kelt (úplně vpravo).


Vánoční výšlap na Lhoty

V neděli na Štěpána, na druhý svátek vánoční, jsme si spolu s členy kynologického kroužku výšlápli se psy na Lhoty. Počasí bylo téměř jarní, že se spíše dalo jet na kole a bylo docela škoda jít pěšky.
Z Valašských Hovad se zúčastnil: Robert, Táňa, Láďa, Lidka, Peťa, Karel, Kuba a David. Největší Hovado, Zdeňa, opět chyběl, protože večer ve Frenštátě dělal na nějaké party DJ Ježíška.

Další fotografie z vánočního výšlapu na Lhoty

klikni pro zvětšení


Výšlap na Javorník

klikni pro zvětšení

V neděli 5. prosince 2004 pořádal kynologický kroužek ze Zašové tradiční výšlap na Javorník. Celkem nás bylo 17 lidí a 12 psů, z Valašských Hovad se zúčastnil: Robert, Táňa, Láďa, Lidka, Peťa, Kuba a David.

Další fotografie z výšlapu na Javorník


Bečka s Beskyd Bikem 30. října 2004

V sobotu 30. října se po dlouhém domlouvání konečně konala bečka, kterou prohrál Zdeňa a Robert s Viktorem Bolkem z Beskyd Bike. Vsadili se po MTB Beskyd Touru, kdo první vyjede na chatu Mír. Účast byla hojná, celkem se sešlo 8 Valašský Hovad (Zdeňa, Robert, Táňa, Lidka, Laďa, Peťa, Přema a Tomáš) a 7 Beskyďáků (Viktor, Vranis, Štěrk, Zajíc, Štěpán, Michal a Nádražák).

Další fotografie z bečky

Reportáž Beskyd Biku

Podzimní vyjížďka na Lhoty a Díly 24. října 2004

Na nedělní říjnové odpoledne jsme se domluvili na společném fotografování celého týmu a následné vyjížďce na Lhoty a dále pak na Díly.
Na místo srazu, dorazili všichni členové, ale na vyjížďku kvůli technickým problémům s koly nebo pracovnímu vytížení některých členů již někteří nevyjeli.

klikni pro zvětšení
Všechny Valašské Hovada: zleva nahoře Peťa Michalisko, Kuba Bareš, Láďa Petřek, David Bareš, Lidka Petřeková a Tomáš Daněk, zleva dole Táňa Daňková,Robert Daněk, Zdeňa Plandor, Karel Kočíb a Přemek Opálka.

Další fotografie


Zašovský volejbalový turnaj 23. října 2004

1. ročníku zašovského turnaje ve volejbale o putovní pohár, který se konal v sobotu 23. října ve SPORT CENTRU v Zašové, se zúčastnilo celkem 7 zašovských družstev. Družstvo Valašských Hovad, ve složení Robert a Táňa Daňkovi, Laďa a Lidka Petřekovi, David Bareš a Karel Kočíb, obsadilo po sedmihodinové bitvě, kdy neprohráli jediný set,
1. místo.

Další fotografie z turnajeValašské Hovada v relaxačním a sportovním centru

... z relaxačního a sportovního centra ...Oderská mlýnice 25. září

start - klikni pro zvětšení
Zleva Radim Kořínek, Pavel Elsnic, Pavel Padrnos, Jaromír Purmenský a Stanislav Hejduk na startu Oderské mlýnice

V sobotu 25. září jsme se vypravili do Klokočůvku u Oder na další díl seriálu Kolo pro život. Na start závodu dlouhého 56 km se postavilo 848 závodníků, mezi nimiž nechyběli ani závodníci světového formátu Pavel Padrnos z týmu US POSTAL nebo naši olympionici Ján Svorada z týmu LAMPRE a Radim Kořínek z ČS MTB.
I přes zdravotní problémy, které měli oba naši borci, se umístili na vynikajících pozicích, kdy Zdeňa dojel celkově 82, ve své kategorii do 30-ti let skončil 34., Robert obsadil celkové 129. místo a ve stejné kategorii dojel na 56. místě.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


Zdena na startu - klikni pro zvětšení
Zdeňa na startu
Robert na startu - klikni pro zvětšení
Robert na startu
v cíli - klikni pro zvětšení
V cíli posledního závodu sezóny

Další fotografie ze závodu


VOLNÝ Pražská padesátka 18. září

V sobotu 18. září se pět našich členů zúčastnilo závodu VOLNÝ Pražská padesátka. Účast na tomto závodě jsme spojili se čtyřdenním výletem do Prahy.
V závodě, ve kterém startovali téměř všichni čeští elitní jezdci a kde se na start 50-ti km závodu postavilo celkem 1 248 závodníků, jsme obsadili v týmové soutěži vynikající 12. místo z celkového počtu 58 startujících týmu.
Individuálně obsadil:
Zdeněk Plandor celkové 111. místo, v kategorii můžu do 30-ti let 44. místo,
Robert Daněk 127. místo, v kategorii můžu do 30-ti let 49. místo,
Laďa Petřek 434. místo, v kategorii mužů do 40-ti let 114. místo,
Lidka Petřeková, pro kterou to byl premiérový závod, 636. místo, v kategorii žen do 40-ti let vynikající 10. místo,
Táňa Daňková 817. místo, v kategorii žen do 30-ti let 20. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


cil - klikni pro zvětšení
Lidka, Laďa a Táňa na startu
cil - klikni pro zvětšení
Společná fotografie v cíli
cil - klikni pro zvětšení
Zpáteční cesta metrem

Další fotografie ze závodu


Valašská padesátka 4. září


Robert a Zdeňa v cíli

V sobotu 4. září se Robert Daněk a Zdeněk Plandor zúčastnili Valašské padesátky ze Vsetína do Velkých Karlovic, závodu navzdory svému názvu dlouhého 62 km.
Na krásnou, ale technicky náročnou trať po hřebeni vsetínských vrchů, která z větší části vede terénem, se vydalo 205 závodníků.
Trať perfektně sedla Robertovi, protože v silně obsazeném závodě skončil na vynikajícím 35. místě, v kategorii mužů do 40-ti let skončil 27.
Zdeňa po několika technických problémech obsadil celkové 130. místo, ve své kategorii skončil 90.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu


Rožnovský krpál 28. srpna

V sobotu 28. srpna se Robert Daněk, Zdeňa Plandor, Kuba Bareš a Táňa Daňková zúčastnili Rožnovského krpálu.
Robert absolvoval delší a prestižnější 55-ti km trať, na které obsadil celkové 17. místo, v kategorii mužů do 35-ti let skončil 13. Na této trati se představila téměř celá místní valašská bikerská špička.
Ostatní absolvovali pouze 29-ti km trať, určenou převážně pro juniory, ženy a cykloturisty. Nejlépe se dařilo Zdeňovi, kdy obsadil celkové 7. místo, v kategorii můžů do 35 let skončil 6., Kuba při svém prvním startu obsadil vynikající 21. příčku, v kategorii mužů do 35 let skončil na 14. místě, Táňa skončila 81., v kategorii žen do 35 let byla potom 14.

Další fotografie ze závodu


Valašské Hovada v cíli

ALVE MTB Veřovické vrchy 21. srpna

Zavolej mi do klubu - klikni pro zvětšení
Start závodu, na který se postavilo 217 bikerů

V sobotu 21. srpna se Zdeňa Plandor zúčastnil 36 km dlouhého závodu "ALVE MTB Veřovické vrchy". V průběhu výborně obsazeného závodu, kdy nechyběli závodníci týmu České spořitelny - olympionik Radim Kořínek a Jaromír Purmenský, chytl Zdeňa defekt a obsadil celkově 128. místo, ve své kategorii do 35-ti let skončil 61.

Další fotografie ze závoduZavolej mi do klubu Karolinka 31. července

Zavolej mi do klubu - klikni pro zvětšení
Vyhlášení výsledků

V sobotu 31. července se Robert a Táňa Daňkovi zúčastnili recesistického pivního závodu "Zavolej mi do klubu", který se jel v Karolince. Šlo o 20-ti km časovsku, kdy se po výjezdu Soláň muselo vypít malé pivo a po dojezdu do cíle ještě jedno, pak se teprve stopl čas. Robert měl smůlu, chytl dva defekty a dojel celkově 26., Táňa skončila 33., v kategorii žen potom obsadila 2. místo.

Další fotografie ze závodu

Zavolej mi do klubu - klikni pro zvětšení
Všichni účastníci závodu


Beskyd Tour Rožnov p/R. 24. července

na startu - klikni pro zvětšení
Na start kratší trati se postavilo 323 závodníků

V sobotu 24. června se Robert Daněk zúčastnil MTB Beskyd Touru, který se jel z Rožnova pod Radhoštěm a vedl po okolních kopečkách. Na kratší trať, která byla dlouhá 45 km, se vydalo celkem 323 závodníků, Robert obsadil celkově 47. místo, v kategorii mužů do 40-ti let skončil 45.
Zdeňa se po těžkém pádu ze začátku prázdnin ještě nemohl zúčastnit, tak aspoň s Táňou pořádně povzbuzoval na trati.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

na startu - klikni pro zvětšení
Okamžik startu
cil - klikni pro zvětšení
Trat závodu byla docela náročná, kdy převážně vedla těžkými, ale krásnými beskydskými chodníčky.
cil - klikni pro zvětšení
Zájem zajezdit si za náš tým měl i náš olympionik Radim Kořínek, který obsadil na dlouhé 90-ti km trati 2. místo.
cil - klikni pro zvětšení
V cíli jsme si dali pár piv s klukama z konkurenčního týmu, skoro jsme je přemluvili, aby jezdili za náš tým, protože si myslíme, že by se k nám docela hodili. Piv vypili taky dost!


Zašovská pouť

klikni pro zvětšení
Zašovská pouť - Zdeňa a Táňa na autíčkách

Tento prodloužený víkend jsme si řekli, že už žádné závodění nebude a že si naopak pořádně užijeme Zašovskou pouť a dvou volných dnů navíc. V pátek všechno začalo volejbalem a potom diskotékou, v sobotu jsme zapařili na kolotočích a na zábavě a v neděli jsme byli na pouti. V pondělí jsme vyrazili na kolách přes Javorník na Pustevny, kde opět byla pouť, večer jsme opékali a v úterý už jsme byli úplně KO!

Další fotografie z poutiOlomoucká buřinka 26.června

Konečně po dlouhé době nám přálo počasí a tak jsme se v sobotu 26. června 2004 vydali na Olomouckou buřinku. Na start závodu dlouhého 72 km se postavilo 488 závodníků, nechyběl například Radim Kořínek nebo Jaromír Purmenský, závodu se zúčastnil i hokejový brankář Dominik Hašek. V silné konkurenci obsadil Robert Daněk celkově 79. místo, v kategorii mužů do 30-ti let byl 34. ze 141 závodníků. Zdeňa Plandor po smolném defektu dojel celkově 275., v kategorii do 30-ti let potom obsadil 94. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

Další fotografie ze závodu

na startu - klikni pro zvětšení
Na startu na Horním náměstí v Olomouci bylo téměř 488 závodníků.
cil - klikni pro zvětšení
I přes pád byl Robert s průběhem závodu ...
cil - klikni pro zvětšení
... a se svým výsledkem spokojen.
cil - klikni pro zvětšení
Zdeňa byl po dojetí do cíle pěkně naštvaný, protože nejenže píchal, ještě k tomu ztratil kontaktní čočku.


24 hodin na horském kole Zašová 19. - 20. června

na startu - klikni pro zvětšení
Památeční fotka před startem X. ročníku "24 hodin na horském kole"

Z přihlášení se na tento závod jsme měli kvůli špatnému počasí v letošní sezóně opravdu strach. Po dlouhém rozhodování a vzhledem k tomu, že je to místní závod a že se letos jel údajně poslední ročník, se nakonec přihlásil Robert Daněk a Laďa Petřek. Zdeněk Plandor se přihlásil do nové kategorie vandr určené cykloturistům, která se jela pouze 12 hodin - od 12.00 do 20.00 v sobotu a od 8.00 do 12.00 v neděli.

V sobotu v poledne odstartovalo do závodu ze zašovského náměstí 165 nádšenců. Naše obavy se ale bohužel potvrdily, do 19. hodiny bylo příjemně polojasno a ne moc velke horko, ale pak začalo silně pršet, pršet a pršet. S krátkými přestávkami pršelo až do konce závodu. Silný déšť, bouřka, všude plno bahna a vody, obroušené brzdové špalky, naštěstí ne moc velká zima, ztrpčovaly cyklistům chuť závodit a ubíraly jim síly. Část tratě, převážně sjezdy, se změnily v bahenní lázeň a trať se stala nebezpečnou. Spousta závodníků to zabalila, jen malá část vydržela jezdit celých 24 hodin.

na startu - klikni pro zvětšení
Hovada na startu
na startu - klikni pro zvětšení
Robert projíždí rozmáčenou a blátěnou tratí

V těchto "bahenních podmínkách" ujel Robert 405 km (45 okruhů) a obsadil 6.místo v kategorii mužů do 35. let a Laďa ujel 297 km (33 okruhů) a patří mu 13. místo v té samé kategorii. Zdeňa v kategorii vandr najel 216 km (24 okruhů) a obsadil 3.místo.

Další fotografie ze závodu
Výsledková listinaZdeňa na stupních vítězů

Petyša Tour v Rožnově pod Radhoštěm 12. června

na startu - klikni pro zvětšení
před náročným závodem je potřeba se vydatně nasnídat

V sobotu 12. června 2004 se Robert Daněk, Zdeněk Plandor a Táňa Daňková zúčastnili MTB závodu PETYŠA TOUR. Start závodu byl v Rožnově pod Radhoštěm a cíl v hospodě Na Dílech. Robert a Zdeňa absolvovali trať dlouhou 58 km a Táňa trať dlouhou 28 km.

na startu - klikni pro zvětšení
Zdeňa a Robert na startu
cil - klikni pro zvětšení
v cíli bylo vidět, že závodníci trošičku projeli bahnem

V obtížném bahnitém terénu si Robert dojel pro skvělé celkové 8. místo, v kategorii do 35 let obsadil 6. místo. Zdeňa po problémech s viditelností vzdal po dvaceti kilometrech. Pro Táňu to byl úplně první závod, kdy obsadila celkové 33. místo, v kategorii žen do 35 let skončila 5.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


idylka - klikni pro zvětšení
k pohodičce v cíli nechybělo samozřejmě pivko a cigárko


Karlovský maratón ve Velkých Karlovicích 29. května

karlovice - klikni pro zvětšení
start

V sobotu 29. května 2004 se Robert Daněk zúčastnil Karlovského maratónu, který se konal ve Velkých Karlovicích. Trať dlouhou 50 km absolvovalo 60 závodníků a Robert dojel celkově na 13. místě, ve své kategorii obsadil 10. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.Silesia Bike Marathon v Opavě 15. května

V sobotu 15. května 2004 se dva jezdci cyklistického týmu Valašské hovada, Robert Daněk a Zdeněk Plandor, zúčastnili závodu horských kol Silesia Bike Marathon v Opavě. Na trať dlouhou 65 km se vydalo celkem 406 závodníků a po fantastickém výkonu v obtížném terénu dosáhli oba závodníci skvělého umístění, kdy Zdeněk Plandor obsadil v celkovém hodnocení 26. místo a Robert Daněk 32. místo. Ve své kategorii 18 - 39 let se borci umístili na 19. a 25. místě.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.

na startu - klikni pro zvětšení
na startu
(klikni pro zvětšení)

Rozhovor se závodníky Valašských hovad po příjezdu do cíle Silesian Bike Marathonu

Zdeněk Plandor - klikni pro zvětšení
Zdeněk Plandor
(klikni pro zvětšení)

red.: Tohoto závodu jste se zúčastnili poprvé, jak se vám líbila trať?

Zdeněk Plandor: Závod byl docela obtížný, velká část trati vedla rozbahněným terénem a při celkovém převýšení 1 500 m jsme museli zdolat celkem dvanáct náročných kopců.

red.: Jak jste byli spokojeni s celkovou organizací závodu?

Robert Daněk: Závod byl zorganizován výborně, bezpečný průjezd tratě zajišťovalo množství pořadatelů, počet občerstvovacích stanic na trati i jejich nabídka byla vyhovující, informovanost závodníků a organizace na stratu i v cíli byla také skvělá.

red.: Zúčastníte se i následujícího ročníku Silesia Bike Marathonu?

Zdeněk Plandor: Určitě!

Robert Daněk: Ano, už se tešíme, přijede nás více a zúčastníme se také kategorie soutěžních týmu.

red.: Děkuji za rozhovor.

Robert Daňek - klikni pro zvětšení
Robert Daňek
(klikni pro zvětšení)


 

Webmaster: TD
© 2003 - 2013 Valašské Hovada