Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Kronika Valašských Hovad

Protože se členové cyklistického týmu Valašské Hovada věnují i jiným činnostem než cyklistice přinášíme vám fotky a reportáže i z jiných akcí.


Zašovský volejbalový turnaj 14. listopadu 2009

V sobotu 14. listopadu se volejbalové družstvo ve složení Robert, Táňa, Karel, Marek, Zdeňa, Dan a Barča zúčastnilo tradičního podzimního volejbalového turnaje zašovských družstev. Obsadili jsme 3. příčku.

Turnaje se zúčastnilo celkem devět družstev a pořadí bylo následovné: 1. Tenis mladší, 2. Hasiči, 3. Valašské Hovada, 4. Kajmani, 5. Citrus, 6. Obecní úřad, 7. Tenis starší, 8. TPV, 9. Ženy.


volejbalový turnaj

Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 28. března 2009

 Marek, Láďa, Robert, Karel, Dan, Barča a Zdeňa  - klikni pro zvětšení
Marek, Láďa, Robert, Karel, Dan, Barča a Zdeňa

Na tradičním jarním volejbalovém turnaji družstvo Valašských Hovad ve složení Robert, Karel, Dan, Láďa, Zdeňa, Barča a Marek vybojovalo v konkurenci 14-ti družstev 5. místo.
Konečné pořadí turnaje: 1. Sahara Vidče, 2. Táborníci Valašské Meziříčí, 3. Tenis ml. Zašová, 4. Obecní úřad Zašová, 5. Valašské Hovada, 6. Hasiči Zašová, 7. A-Team Valašské Meziřící, 8. Vemena Olomouc, 9. Kajmani Branky, 10. Modré hvězdy, 11. Tenis st. Zašová, 12. Citrus Střítež, 13. Ženy Zašová, 14. TPV Zašová.Závod na odrážedlech 17. listopadu 2008

Jiřík na startu závodu - klikni pro zvětšení
start závodu - kategorie chlapců 2 - 3 roky

Karolínka při vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Karolínka při vyhlášení výsledků
V pondělí 17. listopadu 2008 jsme se spolu se zašovským Orlem spolupodíleli na pořádání závodu na odrážedlech pro děti do 5-ti let, který se konal v Orlovně v Zašové. Již brzy po zahájení prezentace se nám Orlovna zaplnila závodníky a jejich servisních týmů, tedy dětí a jejich rodičů či prarodičů.
Na start závodu, který byl rozdělen do deseti kategorií dle věku a pohlaví, se postavilo celkem 34 odrážedlerů - 21 chlapců a 13 děvčat ze Zašové, Veselé i z blízkého okolí - Zubří, Rožnova, Valašského Meziříčí nebo Kelče. Závodní dráha, která byla vytvořen v prostorách mateřského centra, byla za chvíli plná malých závodníků, kteří před zahájením jednotlivých závodů pilně trénovali.
Jako první se na start postavilo pět kluků do 1,5 roku, kteří měli za úkol absolvovat jeden závodní okruh. Za mohutného povzbuzování diváků, dojel vítězně do cíle Lukášek Křenek, který celý okruh absolvoval sám bez postrkování servisního týmu. Kategorie děvčat v tomto věku nebyla zastoupena.
Jako další nastoupily ke svému závodu tři závodnice ve věku od 1,5 roku do 2 let, na které čekaly dva závodní okruhy. Vítězkou se stala naše závodnice Karolínka Petřeková. Velký souboj proběhl i mezi kluky ve stejné věkové kategorii, kde jako první absolvoval tři závodní okruhy Kubík Pšenica. Pokračování reportáže ...


Zašovský volejbalový turnaj 15. listopadu 2008

V sobotu 15. listopadu se volejbalové družstvo ve složení Robert, Táňa, Karel, Marek, Láďa, Lída a Dan zúčastnilo tradičního podzimního volejbalového turnaje zašovských družstev.
Tentokrát se nám dařilo a hráli jsme opravdu dobře. Zaváhali jsme pouze s družstvem Hasičů, když jsme s nima uhráli jen remízu 1:1, když jsme v prohraném setu prohráli 19:20. V posledním zápase nás čekalo družstvo Tenistů, kteří obhajovali loňské vítězství. Tenisté také v průběhu turnaje jednou zaváhali, když uhráli s družstvem Citrusů jen remízu. Tento zápas byl vlastně soubojem o celkového vítěze. Svedli jsme s nimi vyrovnaný zápas, kdy jsme v prvním setu prohráli 17:20, ale druhý set jsme zase vyhráli 20:17, tudíž nerozhodně. O celkovém vítězi rozhodl jeden poslední míč, který bohužel vyhráli Tenisté. Ale i tak jsme byli s 2. místem a hlavně s předvedenou hrou navýsost spokojeni.
Turnaje se zúčastnilo celkem devět družstev a pořadí bylo následovné: 1. Tenis, 2. Valašské Hovada, 3. Hasiči, 4. Citrus, 5. Tenis starší, 6. Kajmani, 7. TPV, 8. Obecní úřad, kde hrál Vlasťa a Lucka, 9. Ženy, za které hrála Jitka.


Dan, Robert, Karel, Marek, Táňa, Láďa, Lída a Karolínka


Zašovské hry 6. září 2008

V rámci Zašovských slavností se letos konal 1. ročník Zašovských her, kde se soutěžilo v netradičních disciplínách - běh po špalkách, zatloukání hřebíků, házení pecek do demižónu, běh na běžkách, kuželky, házení starostmi za hlavu. Sportovního klání se zúčastnilo 7 družstev, Valašské Hovada zastupoval Robert, Zdeňa, Láďa, Marek, Táňa, Lída, Lucka a Barča. Obsadili jsme 3. příčku, když jsme nestačili na OS Ráj z Veselé a na Mysliveské sdružení Sovinec, budeme si holt muset do příštího roku natrénovat to házení pecek do demižónu:-)

Robert se Zdeňou při tandemovém běžkování - klikni pro zvětšení
Robert se Zdeňou při tandemovém běžkování


Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 29. března 2008

 Karel, Robert, Dan, Láďa, Táňa a Marek - klikni pro zvětšení
Karel, Robert, Dan, Láďa, Táňa a Marek

Na tradičním jarním volejbalovém turnaji družstvo Valašských Hovad ve složení Karel, Robert, Dan, Láďa, Táňa a Marek vybojovalo v konkurenci 13-ti družstev 6. místo, když v závěrečném boji o 5. příčku podlehli starším tenistům.Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 18. března 2006

V sobotu 18. března se v Zašové uskutečnil tradiční jarní volejbalový turnaj, kde za Valašské Hovada tentokrát bojoval Robert, Karel, David, Láďa, Lída a poprvé Zdeňa. Po urputném boji v těžké skupině jsme nakonec obsadili 7. místo.


Další fotografie z volejbalového turnajePustevenské sněhovánky - snowvolejbalový turnaj 4. února 2006

V sobotu 4. února 2006 jsme se opět vydali na Pustevenské sněhovánky obhajovat loňské první místo ze snowvolejbalového turnaje. Družstvo Valašských Hovad reprezentoval Robert, David, Karel a Kuba. Turnaje se zúčastnilo i druhé družstvo ve složení Láďa, Lída, Vlasťa a Jitka, které se jmenovalo Pohoř.
V konkurenci 14-ti tříčlenných týmů jsme obhájili 1. místo.
Druhé družstvo bohužel vypadlo už v prvním kole, turnaj se totiž letos hrál vyřazovacím způsobem.

Další fotografie z Pustevenských sněhovánekZašovský volejbalový turnaj 22. října 2005

V sobotu se volejbalové družstvo Valašských Hovad ve složení Robert, Karel, David, Láďa, Táňa a Lidka zúčastnilo 2. ročníku Zašovského volejbalového turnaje. Sice se nám nepodařilo obhájit prvenství z loňského roku, ale i se 3. místem jsme spokojeni.
Turnaje se zúčastnilo celkem osm družstev a nejlépe se vedlo družstvu Tenisu, na druhém místě skončilo družstvo Citrusů.
Kuba a Vlasťa hráli v družstvu obecního úřadu, které obsadilo 5. místo.

Další fotografie z volejbalového turnajeHovadská dovolená na Visalajích 4. - 7. srpna 2005

Na začátku srpna jsme se rozhodli prodloužit si víkend a udělat si krátkou Hovadskou dovolenou, při které poznáme na kole i jiné místa Beskyd. Vybrali jsme si středisko na Visalajích, kde jsme měli zajištěnou chatu. Bohužel nám, ale vůbec nepřálo počasí, takže jsme nestihli projet všechny místa východních Beskyd, které jsme měli v plánu, zato jsme vypili spoustu piv a rumu, hlavně Želva.

Další fotografie z dovolené

klikni pro zvětšení
Celkem nás bylo šestnáct, měli jsme dvanáct kol a pět aut, z Valašských Hovad chyběl jenom Karel.
na startu - klikni pro zvětšení
Ze sobotního výletu
na Javorový.
na startu - klikni pro zvětšení
Z nedělního výletu
na Lysou horu.Oslava Robertových a Zdeňových třicátých narozenin 29. - 30. 7.2005


Čerstvý třicátník Robert
a skoro třicátník Zdeňa

Dvě největší Valašské Hovada, Robert a Zdeňa, se téměř společně vyskytli před třiceti lety, a proto se rozhodli, že tak významné výročí oslaví společně. Uspořádali dvoudenní akci v Zašové na cvičáku. Vypily se dvě bečky piva, pár flašek citrusu a rumu, snědlo se deset kuřat a nějaké to kilo utopenců a špěkáčků.

Další fotografie z Robertových a Zdeňových třicátin

Sešlo se přes dvacet lidí, skoro všechny Hovada a pár dalších kamarádů.Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 19. března 2005


Tým Valašských Hovad
zleva: Lidka, Robert, Láďa, Táňa, dole David a Karel

Další fotografie z volejbalového turnaje

V sobotu 19. března jsme se zúčastnili tradičního volejbalového turnaje, který má v Zašové již mnohaletou tradici. Za tým Valašských Hovad hrál Robert, Karel, David, Láďa, Táňa a Lidka. Zdeňa, Kuba, Peťa a Šárka hráli za tým Hafanů.
V konkurenci 15-ti družstev obsadili Valašské Hovada 6. místo. Hafani skončili na 7. - 15. místě. Turnaj vyhráli zašovští mladší tenisté, kdy ve finále porazili Táborníky.


Na fotce 1., 3. a 6. tým, tedy Tenis - mladší, In - team a Valašské Hovada, uprostřed největší volejbalista Milan, který nás jako sponzor přijel podpořit.Maškarní ples v Zašové 26. února 2005

klikni pro zvětšení
Zleva: Táňa, Lidka, Olina, Přema, Šárka, Tomáš, David a Jindřiška, vepředu potom Láďa s Robertem.

Jako tradičně jsme se i letos zúčastnili zašovského maškarního plesu. Po dlouhém přemýšlení jsme vymysleli a následně si spíchli masky ŠMOULŮ. Bylo nás celkem 9 šmoulů a 1 Gargamel, kterého měl původně dělat Želva, ale protože onemocněl, tak jsme nasadili tajnou pařící zbraň Přemu, který si navíc perfektně nakreslil i svého věrného pomocníka kocoura Azraela.

klikni pro zvětšení
Zábava byla výborná a protože tentokrát bylo hodně hezkých masek, nevyhlašovala porota pořadí, ale spravedlivě odměnila všechny dobré.
Další fotografie z maškarního plesu


Pustevenské sněhovánky - snowvolejbalový turnaj

V sobotu 29. ledna 2005 se Táňa, Robert, Karel a David zúčastnili snowvolejbalového turnaje, který se konal v rámci Pustevenských sněhovánek.
V konkurenci pěti čtyřčlenných týmů a v třeskutém mrazu pod mínus deset stupňů vybojovali 1. místo.


Další fotografie z Pustevenských sněhovánekBěžkařský víkend 22. a 23. ledna 2005

klikni pro zvětšení
V sobotu jsme byli v sestavě (zleva): David, Lidka, Šárka, Robert, Táňa, Kuba, Peťa a Laďa.

Další fotografie z běžek

Konečně napadl sníh a my jsme mohli vyrazit na běžky. V sobotu jsme z Bumbálky vyrazili přes Soláň na Díly, skupina jsme byla početná a tudíž jsme měli hodně slivovice na zahřátí, takže nám vůbec nevadilo, že celý den sněžilo.
V něděli jsme až odpoledne zvolili oddychovou trasu z Pusteven na Martiňák a pak na Horní Bečvu.

klikni pro zvětšení
V neděli jsme byli téměř ve stejné sestavě, chyběl Kuba a byl místo něho téměř náš nový člen Kelt (úplně vpravo).


Vánoční výšlap na Lhoty

V neděli na Štěpána, na druhý svátek vánoční, jsme si spolu s členy kynologického kroužku výšlápli se psy na Lhoty. Počasí bylo téměř jarní, že se spíše dalo jet na kole a bylo docela škoda jít pěšky.
Z Valašských Hovad se zúčastnil: Robert, Táňa, Láďa, Lidka, Peťa, Karel, Kuba a David. Největší Hovado, Zdeňa, opět chyběl, protože večer ve Frenštátě dělal na nějaké party DJ Ježíška.

Další fotografie z vánočního výšlapu na Lhoty

klikni pro zvětšení


Výšlap na Javorník

klikni pro zvětšení

V neděli 5. prosince 2004 pořádal kynologický kroužek ze Zašové tradiční výšlap na Javorník. Celkem nás bylo 17 lidí a 12 psů, z Valašských Hovad se zúčastnil: Robert, Táňa, Láďa, Lidka, Peťa, Kuba a David.

Další fotografie z výšlapu na JavorníkBečka s Beskyd Bikem 30. října 2004

V sobotu 30. října se po dlouhém domlouvání konečně konala bečka, kterou prohrál Zdeňa a Robert s Viktorem Bolkem z Beskyd Bike. Vsadili se po MTB Beskyd Touru, kdo první vyjede na chatu Mír. Účast byla hojná, celkem se sešlo 8 Valašský Hovad (Zdeňa, Robert, Táňa, Lidka, Laďa, Peťa, Přema a Tomáš) a 7 Beskyďáků (Viktor, Vranis, Štěrk, Zajíc, Štěpán, Michal a Nádražák).

Další fotografie z bečkyPodzimní vyjížďka na Lhoty a Díly 24. října 2004

Na nedělní říjnové odpoledne jsme se domluvili na společném fotografování celého týmu a následné vyjížďce na Lhoty a dále pak na Díly.
Na místo srazu, dorazili všichni členové, ale na vyjížďku kvůli technickým problémům s koly nebo pracovnímu vytížení některých členů již někteří nevyjeli.

klikni pro zvětšení
Všechny Valašské Hovada: zleva nahoře Peťa Michalisko, Kuba Bareš, Láďa Petřek, David Bareš, Lidka Petřeková a Tomáš Daněk, zleva dole Táňa Daňková,Robert Daněk, Zdeňa Plandor, Karel Kočíb a Přemek Opálka.

Další fotografie z vyjížďky na Lhoty a Díly


Zašovský volejbalový turnaj 23. října 2004

1. ročníku zašovského turnaje ve volejbale o putovní pohár, který se konal v sobotu 23. října ve SPORT CENTRU v Zašové, se zúčastnilo celkem 7 zašovských družstev. Družstvo Valašských Hovad, ve složení Robert a Táňa Daňkovi, Laďa a Lidka Petřekovi, David Bareš a Karel Kočíb, obsadilo po sedmihodinové bitvě, kdy neprohráli jediný set, 1. místo.

Další fotografie z turnaje


Valašské Hovada v relaxačním a sportovním centru

Začátkem října, po pátečním volejbalu, který chodíme hrát do zašovského SPORT CENTRA, jsme navštívili RELAX CENTRUM nacházející se ve stejném areálu.
Je pravdou, že bar, který se zde nachází, navštěvujeme pravidelně každý týden.
Postupně jsme odpočívali v masážní vaně, sauně, někteří si zašli na masáž, pak jsme samozřejně ještě poseděli ve SPORTBARU, který jsme opouštěli až v pozdních nočních hodinách.

Volejbal chodíme hrát pravidelně každý pátek od 20.00 hodin. Pokud si budete chtít někdy s námi zahrát a dáte dohromady 6-ti členné družstvo, přijďte, budete vítáni. Dejte nám ale prosím vědět dopředu.

Fotografie


Dovolená v Praze 16. - 19. září 2004

Ve čtvrtek 16. září jsme se rozjeli na 4 dny do Prahy. Tento výlet jsme spojili s účastí na závodě "VOLNÝ Pražská padesátka". Výletu se zúčastnil Robert a Táňa Daňkovi, Laďa a Lidka Peřekovi a Zdeňa Plandor. Jako dopravu jsme zvolili Petřekovo BX, naložili jsme kola a vyrazili vstříc novým dobrodružstvím. Zdeňa na nás čekal až v Praze, kde byl na služební cestě.

Další fotografie z Prahy

klikni pro zvětšení

Zašovská pouť

klikni pro zvětšení
Zašovská pouť - Zdeňa a Táňa na autíčkách

Tento prodloužený víkend jsme si řekli, že už žádné závodění nebude a že si naopak pořádně užijeme Zašovskou pouť a dvou volných dnů navíc. V pátek všechno začalo volejbalem a potom diskotékou, v sobotu jsme zapařili na kolotočích a na zábavě a v neděli jsme byli na pouti. V pondělí jsme vyrazili na kolách přes Javorník na Pustevny, kde opět byla pouť, večer jsme opékali a v úterý už jsme byli úplně KO!

Další fotografie z pouti

Nedělní vyjížďka na Pustevny

V neděli 27. června 2004 jsme si udělali společnou vyjížďku na Pustevny.

Sraz byl tradičně ve dvě odpoledne před hospodou U Václava v Zašové, i když někteří jedincí měli mírné zpoždění a museli jsme na ně čekat.

Zvolili jsme trasu: Zašová - Rožnov - Pindula - Ráztoka - Pustevny - chata Mír - Rožnov - Zašová. Více >

klikni pro zvětšení
Zúčastnili se: (zleva) Karel, Táňa, Lída, Láďa, Kuba, Peťa, Robert a Lídin brácha Jirka, který nás společně vyfotil.


 

Webmaster: TD
© 2003 - 2013 Valašské Hovada