Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 18. března 2006

V sobotu 18. března se v Zašové uskutečnil tradiční jarní volejbalový turnaj, kde za Valašské Hovada tentokrát bojoval Robert, Karel, David, Láďa, Lída a poprvé Zdeňa. Po urputném boji v těžké skupině jsme nakonec obsadili 7. místo.


  • V prvním zápase na "rozehřátí" po vyrovnaném prvním setu jsme prohráli 2:0 s pozdějšími vítězi Bambusovými výhonky z Valašského Meziříčí.

  • Mezi jednotlivými zápasy samozřejmě nechybělo tradiční občerstvení. Druhý zápas s týmem Citrus skončil 1:1 na sety, ale s celkovým lepším skórem pro soupeře, což nakonec rozhodlo o 3. a 4. místě ve skupině. Další zápas s Táborníky, pozdějším 2. týmem turnaje, jsme opět prohráli 2:0, ale v dalších zápases jsme si popravili skóre s týmem Hasičů a Žen, kdy jsme oba zápasy vyhráli 2:0.

  • Za tým Obecního úřadu hrálo Valašské Hovado Kuba a Vlasťa a za tým Žen Jitka, kdy Obecní úřad skončil na 5. místě a Ženy na 13. místě.

  • Celkovými vítězi turnaje se stalo družstvo Bambusové výhonky, kdy napřed v semifinále porazili tým Kovo a ve finále Táborníky.

  • Po skončení jsme se napřed bavili ještě ve SPORTCENTRU, kdy jsme hráli stolní fotbal, pak jsme ještě jeli do Valmezu na kulečník. Kuba měl ale jinou zábavu:-)


  •  

    Webmaster: TD
    © 2003 - 2013 Valašské Hovada