Horské kola - Marek Kotala

Tradiční volejbalový turnaj v Zašové 19. března 2005

Tým Valašských Hovad
zleva: Lidka, Robert, Láďa, Táňa, dole David a Karel

V sobotu 19. března jsme se zúčastnili tradičního volejbalového turnaje, který má v Zašové již mnohaletou tradici. Za tým Valašských Hovad hrál Robert, Karel, David, Láďa, Táňa a Lidka. Zdeňa, Kuba, Peťa a Šárka hráli za tým Hafanů.
V konkurenci 15-ti družstev obsadili Valašské Hovada 6. místo. Hafani skončili na 7. - 15. místě. Turnaj vyhráli zašovští mladší tenisté, kdy ve finále porazili Táborníky.

Na fotce 1., 3. a 6. tým, tedy Tenis - mladší, In - team a Valašské Hovada, uprostřed největší volejbalista Milan, který nás jako sponzor přijel podpořit.

• Turnaje se zúčastnily tyto družstva: Tenis - mladší, Táborníci z Valmezu, In - team z valmezského gymplu, Obchodní akademie VM, Citrus, VALAŠSKÉ HOVADA, Kovo Janků, Tenis - starší, Hafani, Ženy, Učitelé, Obecní úřad Zašová, Sahara Vidče, Hasiči a Kuřátka.

• Soutěžní týmy byly rozděleny do dvou skupin, 1. a 2. družstvo ve skupině se utkalo v semifinále a poté následovalo finále. 3. tým z každé skupiny se utkal o 5. místo., což se týkalo nás, ale v souboji o 5. místo jsme prohráli s týmem Citrusů.

• Atmosféra turnaje byla vynikající, všichni si dobře zahráli a bavili se.

• Za 6. místo jsme vyhráli balíček sladkostí, který jsme hned zblajzli ještě v baru. Na vyhlášení si Karel oblékl dres a spousta lidí teprve nyní pochopila odkud vznikly VALAŠSKÉ HOVADA.

• Na druhý den, v neděli, jsme protáhli Milana trochu na běžkách, tvrdil že už občas jezdil a že to není žádný problém. Vybrali jsme nejmírnější a nejpohodovější trasu: Pustevny - Martiňák - Horní Bečva. Problém to docela byl, ale naštěstí se mu nic nestalo, ale už asi s náma příště nepojede, po tom co celou cestu z Martiňáku na Horní Bečvu nesl pro jistotu běžky v ruce.