Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Podzimní vyjížďka na Lhoty a Díly 24. října 2004

Na nedělní říjnové odpoledne jsme se domluvili na společném fotografování celého týmu a následné vyjížďce na Lhoty a dále pak na Díly.
Na místo srazu, dorazili všichni členové, ale na vyjížďku kvůli technickým problémům s koly nebo pracovnímu vytížení některých členů již někteří nevyjeli.

klikni pro zvětšení
Všechny Valašské Hovada: zleva nahoře Peťa Michalisko, Kuba Bareš, Láďa Petřek, David Bareš, Lidka Petřeková a Tomáš Daněk, zleva dole Táňa Daňková,Robert Daněk, Zdeňa Plandor, Karel Kočíb a Přemek Opálka.

  • Sraz jsme měli tradičně v hospodě U Václava.

  • Zdeňa se fotil v pracovním mundůru a představil nám svůj nový závodní stroj na příští sezónu. Zkrátka, on musí být vždycky něco extra.

  • Na Lhoty jsme jeli přes Veselou, kolem vleku. Počasí bylo nádherné, kochali jsme se nádhernými výhledy do údolí. Po tom včerejším volejbalu, kdy se někteří nemohli ráno ani pohnout, bylo občerstvení v hospodě na Lhotách zasloužené.

  • Na Lhotách se odpojil Přema, který jel už zpátky do Valmezu. Po hřebeni jsme výletním tempem pokračovali směrem na Díly. Využili jsme toho, že bylo tak nádherně a udělali jsme spoustu fotek.

  • Vyjížďka byla vydařená, doufáme, že hezký podzim vydrží ještě dost dlouho.

  •  

    Webmaster: TD
    © 2003 - 2013 Valašské Hovada