Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Maškarní ples v Zašové 26. února 2005

klikni pro zvětšení
Zleva: Táňa, Lidka, Olina, Přema, Šárka, Tomáš, David a Jindřiška, vepředu potom Láďa s Robertem.

Jako tradičně jsme se i letos zúčastnili zašovského maškarního plesu. Po dlouhém přemýšlení jsme vymysleli a následně si spíchli masky ŠMOULŮ. Bylo nás celkem 9 šmoulů a 1 Gargamel, kterého měl původně dělat Želva, ale protože onemocněl, tak jsme nasadili tajnou pařící zbraň Přemu, který si navíc perfektně nakreslil i svého věrného pomocníka kocoura Azraela.

klikni pro zvětšení
Zábava byla výborná a protože tentokrát bylo hodně hezkých masek, nevyhlašovala porota pořadí, ale spravedlivě odměnila všechny dobré.

  • Přípravy probíhaly už asi tak týden dopředu, ale v sobotu se samozřejmě finišovalo. Všichni jsme se dohromady chystali celé sobotní odpoledne u Lídy a Ládě doma a opět to u nich nakonec zůstalo, jak po výbuchu.

  • Nejdrsnější procedura bylo si namalovat ksichty namodro, ještě že už se budou Petřeci brzo stěhovat, jinak by museli malovat, protože na každé zdi zůstal modrý flek.

  • Na ples jsme vyrazili v tomto zamaskování: Přema - Gargamel, Laďa - Taťka Šmoula, Robert - Mlsoun, David - Šmoulinka, Tomáš - Koumák, Táňa - Kutil, Lída - Malíř, Jindřiška - Šmoulíček, Šárka - Silák, Olina - Farmář.

  • Další Valašské Hovado, Peťa, byl s manželkou přestrojený za služivého indiána, Karel a Kuba se za náma přišli podívat jen tak bez masek. Poslední Hovada, které nám chybělo byl Želva, který se poctivě doma potil v posteli, naléval se čajem a cpal do sebe paralen.


  •  

    Webmaster: TD
    © 2003 - 2013 Valašské Hovada