Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Zašovská pouť

Tento prodloužený víkend jsme si řekli, že už žádné závodění nebude a že si naopak pořádně užijeme Zašovskou pouť a dvou volných dnů navíc. V pátek všechno začalo volejbalem a potom diskotékou, v sobotu jsme zapařili na kolotočích a na zábavě a v neděli jsme byli na pouti. V pondělí jsme vyrazili na kolách přes Javorník na Pustevny, kde opět byla pouť, večer jsme opékali a v úterý už jsme byli úplně KO!


 • Sobota byla pro Zdeňu smolným dnem, vyrýpal se na kole při cestě z Javorníku. Dojel ještě do Zašové, museli jsme mu nalét panáka, protože byl opravdu hodně otřesený, rozbili se mu brýle, měl vyhozené rameno, bouli na čele a byl celý dodřený. Odvezli jsme ho na meziříčskou pohotovost, kde ho asi 10x rentgenovali a nakonec mu dali na to rameno ortézu.

 • Zdeňa se brzo ze šoku otřepal a stihnul i sobotní zábavu a nedělní pouť, hubu naštěstí rozbitou neměl, takže mohl pít i kouřit a taky samozřejmě mluvit.

 • Koupili jsme si bublifuk, který měl opravdu velký úspěch, někteří si s ním docela hodně pohráli.

 • Ještě jsme si i zajezdili na autíčkách, Zdeňa zvládal řízení i s jednou rukou. Vůbec se divím, že ještě někteří na kolotoč vlezli, protože v sobotu nám bylo z kolotočů docela blbě, hlavně z centryfůgy.

 • Bylo třeba pravidelně dodržovat pitný režim, protože bylo pěkné horko. Zdeňa s Cícháčem si vystřihli i malý taneček, Robert zase hrál hru "Kde je kulička".

 • Pouť jsme zakončili vystřelením růže pro holky, kdy to Zdeňa zvládl i s jednou rukou!


 •  

  Webmaster: TD
  © 2003 - 2013 Valašské Hovada