Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

Zašovský volejbalový turnaj 15. listopadu 2008

V sobotu 15. listopadu se volejbalové družstvo ve složení Robert, Táňa, Karel, Marek, Láďa, Lída a Dan zúčastnilo tradičního podzimního volejbalového turnaje zašovských družstev.
Tentokrát se nám dařilo a hráli jsme opravdu dobře. Zaváhali jsme pouze s družstvem Hasičů, když jsme s nima uhráli jen remízu 1:1, když jsme v prohraném setu prohráli 19:20. V posledním zápase nás čekalo družstvo Tenistů, kteří obhajovali loňské vítězství. Tenisté také v průběhu turnaje jednou zaváhali, když uhráli s družstvem Citrusů jen remízu. Tento zápas byl vlastně soubojem o celkového vítěze. Svedli jsme s nimi vyrovnaný zápas, kdy jsme v prvním setu prohráli 17:20, ale druhý set jsme zase vyhráli 20:17, tudíž nerozhodně. O celkovém vítězi rozhodl jeden poslední míč, který bohužel vyhráli Tenisté. Ale i tak jsme byli s 2. místem a hlavně s předvedenou hrou navýsost spokojeni.
Turnaje se zúčastnilo celkem devět družstev a pořadí bylo následovné: 1. Tenis, 2. Valašské Hovada, 3. Hasiči, 4. Citrus, 5. Tenis starší, 6. Kajmani, 7. TPV, 8. Obecní úřad, kde hrál Vlasťa a Lucka, 9. Ženy, za které hrála Jitka.