Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Babenberger Trophy Vídeň 21. května 2006

Robert na trati - klikni pro zvětšení
Robert na trati

V neděli 21. května se Robert a Zdeňa zúčastnili mezinárodního MTB maratonu, který se konal v Rakousku ve Vídni a jel se pod hlavičkou UCI. Postavili se na start nejdelší 71 km trati označné jako "Extrem" s převýšením 2740 m.
Robert po 5-ti hodinovém boji s nástrahami opravdu těžké tratě skončil na celkovém 71. místě, v kategorii mužů 31 - 35 let obsadil 10. příčku. Zdeňům boj byl ještě o 40 minut delší a obsadil celkové 100. místo, v kategorii skončil 17.

Zdeňa na trati - klikni pro zvětšení
Zdeňa na trati

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu


Další fotografie ze závodu

  • Robertova předzávodní příprava - zákusky v brněnském Tescu, Zdeňova předzávodní příprava - uživání si s pořádnou anako(u)ndou.

  • Na start extremní tratě (71 km) se postavilo 158 závodníků, klasickou trať (38 km) absolvovalo 431 bikerů a lehkou (12 km) 80 bikerů.

  • O tom jak vypadala trať svědčí Robert a jeho kolo v cíli. Zdeňa nevypadl o moc líp.

  • V cíli chutnalo pivo oběma, Zdeňovi i cigaretka.

  • Vyzkoušeli jsme si závod v cizině. Můžeme říct, že bezpečnost na trati byla lépe zajištěna než na závodech u nás, v cíli byla možnost si umýt kola bez dlouhého čekání, luxusní sprchy s teplou vodou ale na druhou stranu úroveň občerstvovacích stanic byla oproti závodům u nás o mnoho horší a ihned po závodu se většina závodníků rozprchla domů aniž by čekala na vyhlášení výsledků nebo na losování tomboly a tudíž chyběla klasická česká pozávodní atmosféra.


  •  

    Webmaster: TD
    © 2003 - 2013 Valašské Hovada