Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Oderská mlýnice 25. 9. 2004

start - klikni pro zvětšení
Zleva Radim Kořínek, Pavel Elsnic, Pavel Padrnos, Jaromír Purmenský a Stanislav Hejduk na startu Oderské mlýnice

V sobotu 25. září jsme se vypravili do Klokočůvku u Oder na další díl seriálu Kolo pro život. Na start závodu dlouhého 56 km se postavilo 848 závodníků, mezi nimiž nechyběli ani závodníci světového formátu Pavel Padrnos z týmu US POSTAL nebo naši olympionici Ján Svorada z týmu LAMPRE a Radim Kořínek z ČS MTB.
I přes zdravotní problémy, které měli oba naši borci, se umístili na vynikajících pozicích, kdy Zdeňa dojel celkově 82, ve své kategorii do 30-ti let skončil 34., Robert obsadil celkové 129. místo a ve stejné kategorii dojel na 56. místě.


Zdena na startu - klikni pro zvětšení
Zdeňa na startu
Robert na startu - klikni pro zvětšení
Robert na startu
v cíli - klikni pro zvětšení
V cíli posledního závodu sezóny


Další fotografie ze závodu

 • Na poslední závody se přijeli podívat i naši známí Milan s Danielou. Před závodem si stihl Milan ještě zakouřit se Zdeňou.

 • Na startu bylo v předních řadách pěkně husto, závod byl odstartován přesně v poledne, kdy se téměř 850 bikerů vydalo na trať Oderské mlýnice.

 • Po 20-ti kilometrech projížděli závodníci prostorem startu, kde se mohli zúčastnil soutěže o nejdelší skok. První závodníci, kteří přijel ke skokánku, raději neriskovali a neskočili, další už si skok vyzkoušeli. Zdeňa ani Robert, kvůli nachlazení raději neskákali. Skočil si i Ján Svorada.

 • Jako první projel cílem Stanislav Hejduk těsně následován Radimem Kořínkem, Michalem Přecechtělem a Pavlem Elsnicem. Pavel Padrnos po zranění v průběhu závodu dojel na 63. místě, Ján Svorada závod nedokončil.

 • V cíli panovala spokojenost s dosaženým výsledkem a hlavně radost z toho, že už je konec sezóny.

 • Po vyhlášení výsledků proběhla dražba dresů Pavla Padrnose a Jána Svorady, jejíž výtěžek byl věnován nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

 • Potom jsme zůstali ještě na večerní party a takhle to dopadlo. Milan měl asi k večeři držkovou, ještě že to není do Hlučína tak daleko. Robert se Zdeňou zase celou cestu do Zašové zpívali.
  cil - klikni pro zvětšení
  Pusť si video!


 •  

  Webmaster: TD
  © 2003 - 2013 Valašské Hovada