Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Olomoucká buřinka 26. 6. 2004

Konečně po dlouhé době nám přálo počasí a tak jsme se v sobotu 26. června 2004 vydali na Olomouckou buřinku. Na start závodu dlouhého 72 km se postavilo 488 závodníků, nechyběl například Radim Kořínek nebo Jaromír Purmenský, závodu se zúčastnil i hokejový brankář Dominik Hašek. V silné konkurenci obsadil Robert Daněk celkově 79. místo, v kategorii mužů do 30-ti let byl 34. ze 141 závodníků. Zdeňa Plandor po smolném defektu dojel celkově 275., v kategorii do 30-ti let potom obsadil 94. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


na startu - klikni pro zvětšení
Na startu na Horním náměstí v Olomouci bylo 488 závodníků.
cil - klikni pro zvětšení
I přes pád byl Robert s průběhem závodu ...
cil - klikni pro zvětšení
... a se svým výsledkem spokojen.
cil - klikni pro zvětšení
Zdeňa byl po dojetí do cíle pěkně naštvaný, protože nejenže píchal, ještě k tomu ztratil kontaktní čočku.


Další fotografie ze závodu

  • Příprava kol před startem, Zdeňa místo obvyklého piva tlačí do hlavy SPEED v domnění, že mu to pomůže k lepšímu výkonu.

  • Před startem je spoustu času, Zdeňa si zkouší sluneční brýle, které by se hodily k jeho image, prohodíme pár slov s klukama z Beskyd biku, nabízenou cigaretu ale odmítají.

  • Na startu se snaží každý zabrat co nejvýhodnější startovní pozici, protože při rozjezdu bývají někdy pořádné strkanice.

  • Na trati zdoláváme dva brody, u prvního nezbývá nic jiného než vlést do studené vody, u druhého se dá voda přejet. Oba dva brody jako první zdolal pozdější vítěz Radim Kořínek pronásledován Jaromírem Purmenským.

  • Zatímco Robert už měl v cíli v sobě jídlo a pivo, celý rozčílený Zdeňa teprve po ztrátě kvůli defektu dojel a navíc nemohl ani hned kouřit, protože měl úplně rozšrotované cigarety. To se mu ještě nestalo!  •  

    Webmaster: TD
    © 2003 - 2013 Valašské Hovada