Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Petyša Tour v Rožnově pod Radhoštěm 11. 6. 2005

vyhlášení výsledků - klikni pro zvětšení
Kuba na stupních vítězů
za 3. místo v kategorii juniorů

V sobotu 11. června 2005 se uskutečnil již 2. ročník Petyša Tour v Rožnově pod Radhoštěm. Letos tomuto závodu opět nepřálo počasí, i když už v den samotného závodu nepršelo, tak pršelo několik dní před a obě tratě se změnili v bahniště, což odradilo spoustu závodníků. I přesto se na startu dlouhého závodu sešla téměř celá místní špička. Robert absolvoval trať dlouhou 58 km, Zdeňa, Kuba a Táňa se pak vydali na krátkou 28 km dlouhou trať. Robert i Zdeňa (každý na jiné délce trati) obsadili celkové 7. místa, v kategorii můžů 30 - 40 let skončili 4., Kuba dojel celkově 10., v kategorii juniorů vystoupil za 3. místo poprvé v kariéře na stupně vítězů, Táňa závod kvůli špatnému počasí a stavu tratě závod nedokončila. Robert spolu s Tondou a Jirkou vybojovali 2. místo v soutěži týmů.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.Další fotografie ze závodu

  • Na start 58-ti km závodu se postavilo 35 závodníků a na 28-ti km trať se vydalo 65 závodníků, Robert, Tonda a Jirka vytvořili závodní tým 7piv.

  • Zdeňa i Kuba zvládli krátkou trať zhruba za hoďku a půl, Robert se s dlouhou tratí potýkal kolem tří hodin.

  • V cíli byli všichni unavení a špinaví jak čuně, ale po vychlazeném pivu, cigárku nebo čtvrthodince spánku je únava brzo přešla.

  • Po vyhlášení výsledků, kdy byl na bedně Kuba za 3. místo mezi juniory a Robert za 2. místo v soutěži týmů, se losovala tombola, při které jsme měli štěstí, protože nějakou cenu jsme vyhráli úplně všichni. Robert vyhrál kávový servis, aspoň jsme měli z čeho pít nealkoholické pivo, které Robert vyhrál v soutěži týmů. Nakonec ale tento servis vyměnil s Vranisem za dvě piva, protože Vranis zatoužil mít takový servis ve výbavě.


  • Pak nám už nic nebránilo skvěle se bavit v prostředí příjemné hospůdky na Dílech, nafukovali jsme balónky, tančilo se (i s Lenonem) nebo debatovalo o kolech a závodech. Prostě super pařba.


  •  

    Webmaster: TD
    © 2003 - 2013 Valašské Hovada