Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

VOLNÝ Pražská padesátka 18. 9. 2004

V sobotu 18. září se pět našich členů zúčastnilo závodu VOLNÝ Pražská padesátka. Účast na tomto závodě jsme spojili se čtyřdenním výletem do Prahy.
V závodě, ve kterém startovali téměř všichni čeští elitní jezdci, obsadil v týmové soutěži náš tým Valašské Hovada vynikající 12. místo z celkového počtu 58 startujících týmu.
Individuálně obsadil:
Zdeněk Plandor celkové 111. místo, v kategorii můžu do 30-ti let 44. místo,
Robert Daněk 127. místo, v kategorii můžu do 30-ti let 49. místo,
Laďa Petřek 434. místo, v kategorii mužů do 40-ti let 114. místo,
Lidka Petřeková, pro kterou to byl premiérový závod, 636. místo, v kategorii žen do 40-ti let vynikající 10. místo,
Táňa Daňková 817. místo, v kategorii žen do 30-ti let 20. místo.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


cil - klikni pro zvětšení
Část týmu na startu
cil - klikni pro zvětšení
Společná fotografie v cíli
cil - klikni pro zvětšení
Zpáteční cesta metrem


Další fotografie ze závodu

 • Po ranní cestě metrem a po prezentaci jsme museli jako vždy hledat nějakou hospodu, aby si mohl Želva dát pivo, ale protože jsme byli v Praze a bylo "na Pražáky" docela brzo ráno, byly všechny hospody zavřené, nezbyla Zdeňovi jiná možnost, než si koupit lahváče v cukrárně.

 • Laďa zase šachoval s diskmanem, chtěl s ním jet závod, snažili jsme se mu to rozmluvit, ale marně ... a když jsme navíc viděli jeho blažený úsměv při poslechu Kabátů, nechali jsme ho být, však my si hubu nerozbijeme.

 • Pak přišel důležitý okamžik celé naší předzávodní přípravy. Zdeňa vytáhl SPEED 8 a kamarádsky se s náma rozdělil. Každý si potáhl, trochu to chutnalo jak rumové pralinky (proto to Zdeňa asi pije) a zapili jsme to pivem. Zdeňa si ampulku celou dobu kontroloval, aby jsme mu moc neupili.

 • Probíhají poslední přípravy před startem.

 • Kvůli tomu, že Želva seděl pěkně dlouho na záchodě, je po našem příchodu na startu už pěkně přelidněno. Robert a Zdeňa se natlačili do předních řad pro prvních 250 startovních čísel, ostatním nezbylo nic jiného než se jít zařadit na konec dlouhého davu lidí, vždyť na start se postavilo 1 248 závodníků. Přesně v 10 hodin odstartoval 50 km dlouhý závod po okolí Prahy.

 • Po projetí cílem byl každý rád, že to má za sebou, s chutí jsme si vychutnávali pivo Staropramen, které jsme dostávali skvěle vychlazené zadarmo.

 • Po vyhlášení výsledků jsme si skočili ještě na 2 kusy do nedaleké hospůdky, naštěstí jsme potom zvládli i tu zpáteční cestu metrem, ještě že se už Želva naučil ráno nastupovat s kolem do metra. •  

  Webmaster: TD
  © 2003 - 2013 Valašské Hovada