Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

Author Šela Marathon 6. května 2006

V sobotu 6. května 2006 odstartoval Robert, Zdeňa a Kuba novou sezónu účastí na Author Šela Marathonu.
Letos se poprvé jely dvě tratě - dlouhá 91 km a krátká 54 km a startovalo se z Lipníku n/B.
Spolu s Robertem a Zdeňou se a start 91 km trati postavilo 818 závodníků. Robert dojel na celkovém 113. místě, v kategorii mužů do 40-ti let obsadil 96. příčku, Zdeňa po těžkém pádu na 58. kilometru závod nedokončil.
Kuba startoval na krátké 54 km dlouhé trati a v konkurenci 600 bikerů obsadil celkové 185. místo, v kategorii juniorů skončil na 32. místě.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu

v cíli, při doplňování ztracené energie - klikni pro zvětšení
V cíli, při doplňování ztracené energie.

Další fotografie ze závodu

• Na Author Šela marathon se vypravili 3 závodníci - Robert, Zdeňa a Kuba, doprovodný tým jim dělala Táňa a Marek.

• Strat dlouhého závodu byl v 9.00 hodin a start krátkého až ve 12.00 hodin.

• Zatímco Robert a Zdeňa měli už notnou dávku kilometrů za sebou, Kuba se teprve na svůj start připravoval.

• Jako první dorazil do cíle Zdeňa, kterého přivezlo po pádu záchranné auto. O chvilku později dorazil do cíle Robert z dlouhé trati na 113. místě a po něm Kuba z krátké trati na 185. místě, na kterém bylo vidět, že toho měl plné kecky. Celkovým vítězem se stal Martin Horák.