Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Silesia Bike Marathon 21. května 2005

Na sobotním závodě v Opavě jsme zaznamenali rekordní účast závodníků, kteří hájili naše barvy. Již tradičně to byl Zdeňa s Robertem, kterým se trať tohoto závodu zamlouvala již minulý rok, přidalo se k nám nejmladší Hovado Kuba, kterého podpořil Vlasťa. Za Valašské Hovada závodil i náš sponzor Milan. Robert, Zdeňa a Viktor Bolek z Beskyd Biku vytvořili soutěžní tým s názvem Valašské Hovada a Kuba, Vlasťa a Milan pak Valašské Hovada 2. Viktor přislíbil účast v našem týmu vloni, když vyhrál nad Zdeňou a Robertem bečku.
V konkurenci 515-ti závodníků skončil Zdeňa celkově 32., Robert dojel těsně za ním na 33. místě, v kategorii mužů 30-39 let z toho pak bylo výnikajicí 8. a 9. místo. Výborně si vedl i Vlasťa, Kuba a Milan, pro které to byl první delší závod v kariéře. Vlasťa vybojoval 67. místo, Kuba 80. a Milan dojel na 105. místě, v kategorii mužů do 30-ti let to pak bylo 31., 38. a 46. místo.

Výsledková listina na oficiálních stránkách závodu


na startu - klikni pro zvětšení
Přípravy před startem
na startu - klikni pro zvětšení
Zdeňa, Robert a Kuba na startu
na startu - klikni pro zvětšení
Viktor, Zdeňa a Robert v cíli, kdy jsou rádi, že to mají za sebou

Další fotografie ze závodu

 • Po společné snídani a Zdeňovém aperitivu (slivovici) na roztáhnutí cév, jsme naložili kola a vyrazili vstříc Opavě ...
 • ... kde na nás už čekal Milan. Nezbývalo nic jiného než se jít zaregistrovat, nachystat si kola, obléct se do cyklistického nebo jít několikrát na záchod, protože před závodem to vždycky každého pěkně protahuje.
 • Nakonec si Zdeňa dal nezbytnou cigaretku a pivečko a k tomu všemu si tentokrát přidal dvě SPEED8. Kuba jen čekal, kdy to s ním sekne.
 • Na startu kratší 55-ti km trati se sešlo 515 odvážných bajkerů.
 • Valašské Hovada - Zdeňa, Robert a Viktor obsadili v týmové soutěži 8. místo, kde se zúčastnilo celkem 52 týmů. Nejrychlejší byl Viktor 28., pak dojel Zdeňa a těsně za ním Robert.
 • Valašské Hovada 2 - Kuba, Vlasťa a Milan, obsadili 13. příčku. Nejrychleji projel cílem Vlasťa následován ve zhruba čtyř minutových intervalech Kubou a pak Milanem.
 • V cíli všichni vypadali, že jsou rádi, že to mají za sebou.
 • Únava jich však brzo přešla, tak si šel Zdeňa, Kuba, Táňa, Jitka a Vlasťa vyzkoušet ještě spinning. Po chvíli jízdy, ale někteří vypadali, že už toho mají skutečně plně zuby.
 • Pak bylo třeba pořádně zapít, že jsme všichni dojeli do cíle. Domů jsme se vrátili dost pozdě, ale hlavně hodně veselí. Zpívání v autě cestou domů některé pořádně unavilo, což nebylo jak řekl Robert zapříčiněno těmi deseti pivy a několika panáky, ale únavou ze závodů.
 • Doufáme, že se všema, co jsme s nimi v cíli zapíjeli únavu, uvidíme příště, nebo na nějakých jiných závodech.
 •  

  Webmaster: TD
  © 2003 - 2013 Valašské Hovada