Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Silesia Bike Marathon 19. května 2007

na startu - klikni pro zvětšení
na startu

Výsledková listina
na oficiálních stránkách
závodu.

Na letošní Silesia Bike Marathon do Opavy se vypravil Robert, Zdeňa a Marek. Všichni závodili za kratší 55-ti km trati, kde se na start spolu s nimi postavilo 624 závodníků. Nejlépe si vedl Robert a to i přesto, že se mu opět nevyhnuly technické problémy, kdy již kolem dvacátého kilometru roztrhl řetěz a urval přehazovačku a musel jet několik kilometrů na nejlehčí převod až k občerstvovací stanici, kde mu šikovní mechanici kolo spravili a tudíž mohl v závodě pokračovat. Po stíhací jízdě, kdy dojel Zdeňu a spolu pak dojeli do cíle, Robert obsadil 62. pozici a Zdeňa skončil hned za ním na 63. místě.
Jednoduchý závod to nebyl ani pro Marka, který večer předtím i se Zdeňou vypil několik panáků, prý aby se jim lépe spalo a zahnali nervozitu. Marek po těžkém draku vydřel 278. příčku a dal si předsevzetí, že už nebude před žádným dalším závodek takhle chlastat.Další fotografie ze závodu

  • Příprava před startem, jediný kdo s chutí posvačil ještě před startem byl Robert, Zdeňa si dal radši pivo, cigárko a Speed osmičku, Marek ten si raději nedal nic, protože mu bylo nějak divně.

  • Start závodu byl v 10.00 hodin na opavském náměstí, na startu se tísnilo 624 bikerů.

  • Ihned po dojezdu do cíle si Robert a Zdeňa šli koupit pivo a samozřejmě si museli sdělit dojmy z trati i s ostatními bikery.

  • Zatímco ti dva už měli v sobě dvě piva a Zdeňa navrch ještě dvě cigarety, přijel do cíle s půl hodinovým zpožděním úplně prošitý Marek. I přesto dokázali v soutěži družstev, kde obsadili 15. pozici, porazit třeba Valašské bikery.

  • Závěrečné opékání u Daňků se taky vydařilo.


  •  

    Webmaster: TD
    © 2003 - 2013 Valašské Hovada