Valašské Hovada
 


    Podporují nás:

    Petyša Sport

    Valachnet

    Bladecon


    Rádi s nimi závodíme:

    Beskyd bike
    Superior Riders
    Valaští bajkeři
    BTR
    Hokor
    Valašští bačové
    Radim Herman
    Horské kola - Marek Kotala

 

Valašská padesátka 4. 9. 2004


Robert a Zdeňa v cíli

V sobotu 4. září se Robert Daněk a Zdeněk Plandor zúčastnili Valašské padesátky, jejíž trasa vedla ze Vsetína do Velkých Karlovic.
Na krásnou, ale technicky náročnou trať v délce 62 km po hřebeni Vsetínských vrchů, která z větší části vedla obtížným terénem, se vydalo 205 závodníků.
Trať perfektně sedla Robertovi, protože v silně obsazeném závodě skončil na vynikajícím 35. místě, v kategorii mužů do 40-ti let skončil 27.
Zdeňa po několika technických problémech obsadil celkové 130. místo, ve své kategorii skončil 90.

Viz výsledková listina na oficiálních stránkách závodu.


Další fotografie ze závodu

 • Ve Vsetíně jsme hned po prezentaci zaskočili na jedno pivko, aby mohl Zdeňa zapít SPEED8. Pak se už chystali kola na závod, probírala se trasa a taktika.

 • Na startu bylo veselo, někteří nám říkali, ne aby jsme jeli jak hovada. Je vidět, že někteří borci mají z našich skvělých výkonů respekt.

 • Pří průjezdu přes Čarták, asi v polovině závodu, byli závodníci mohutně povzbuzování servisními týmy a čekala zde na ně i občerstvovačka. Tady byl Robert ještě 55., ale v druhé půlce se zlepšil a dojel na skvělém 35. místě. V cíli si zaslouženě vychutnal vychlazené pivko.

 • Za to Zdeňovi se opět "dařilo". Po dobrém startu, přeletěl po pár kilometrech přes řidítka a udělala se mu osmice na zadním kole. Trochu to popravil a jel statečně dál. Ovšem kousek před Soláněm se mu roztrhl řetěz, který mu naštěstí ochotní pořadatelé spravili na blízké občerstvovačce.
 • Protože už bylo jasné, že nezajede žadný super výsledek, doběhla mu Táňa pro pivo a on si ještě přitom před dalším pokračováním s chutí zakouřil a pokecal si se známými.

 • Do třetice měl pak ještě defekt, takže dorazil do cíle naštvaný a s pěkným zpožděním, ale pivo mu chutnalo taky.

 • V cíli jsme pak ještě počkali na vyhlášení výsledku závodu a losování tomboly. Vypili jsme ještě nějaké to pivo, no a potom jsme museli při zpáteční cestě dělat přestávky. •  

  Webmaster: TD
  © 2003 - 2013 Valašské Hovada